Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
marouane Offline
Member
***

Liczba postów: 57
Dołączył: Jan 2010
Reputacja: 0
Post: #1291
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Foster napisał(a):Niektórzy jeszcze nie wyrośli na tyle by to zrozumieć..
To aluzja do mnie? Big Grin

Pozatym, ludzie - kto powiedział, że Valencia jest słaby i sie nie nadaje? Jest dobrym zawodnikiem i podoba mi się, ale wg mnie Young czy Milner to ten sam kaliber, nie jestem w stanie wam wytlumaczyc o co mi chodzi dokladnie, i nie chodzi o to, że nie machają nogami nad piłką, po zawodniku po prostu widać który jest wyjatkowo utalentowany, to sie po prostu widzi, a Milner i Young to zawodnicy porzadni i dobrzy, ale to nie jest kaliber United. Dla przykładu dla mnie o wiele lepszym zawodnikiem jest młody Pedro z Barcelony, kto oglada Lige Hiszpańską ten wie o czym mowie. Kazdy ma inne podejscie, ja jestem bardziej fanem zawodników typu Ronaldo dla ktorych mam wielki podziw i szacunek za umiejętnosci, wiec oczywiste jest ze wole kogoś tego typu, niż KOLEJNEGO Valencie. Oczywiscie nie za wszelka cene, nie chodzi o to żeby brać hurtowo pierwszego lepszego który ma kiwke, chodzi o to żeby znaleźć tego geniusza który sie roziwnie jak np. Ronaldo. Niektórzy sie za bardzo rozpędzili wieszajac psy na mnie za moje zdanie, powtarzam jeszcze raz - Valencia jest dobrym zawodnikiem i mamy już go w United, nie potrzeba nam kolejnego tego samego formatu gracza. Wracajac do Milnera, mowilem, że grał słabo na środku pomocy i ustawianie go tam jest zdecydowanie błędem, nie chodzilo mi o gre na skrzydle. To jest naprawde prosta sprawa, przez 6 lat zakochalem się w grze Ronaldo i w tym wszystkim co prezentował na boisku, nie pamietam gracza który tak wiele razy potrafił sam wygrywać dla nas mecze, wiec to naturalnie normalna rzecz, że chciałbym aby znów ktoś taki pojawił sie w United, z korzyscią dla drużyny i całej Premiership. United zasługuje na kogoś kto sie rozwinie jak Ronaldo, Young i Milner niestety nie mają tego czegoś, co nie zmienia faktu, ze są dobrymi zawodnikami, ale dla mnie maksymalnie na Aston Ville czy tam Liverpool Wink
24-02-2010 14:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - marouane - 24-02-2010 14:56

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości