Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Arsenal FC 1-0 Manchester United (01.05.2011)
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #10
Re: PL: Arsenal FC - Manchester United (01.05.2011; 15:05)
Mam cichą nadzieję, że zarówno z Kanonierami jak i the Blues uda nam się ugrać komplet punktów i zaklepać upragniony tytuł mistrzowski. Byłoby to idealne przypieczętowanie zwycięstwa w lidze i nie byłoby wątpliwości, kto w tym sezonie zasłużył na majstra.

Jednak 6 punktów w 2 najbliższych spotkaniach to nie będzie łatwe zadanie, co nie oznacza, że niewykonalne. Po tym co zobaczyłem we wtorek w wykonaniu United oraz uwzględniając dyspozycję gospodarzy, zwycięstwo jest wynikiem osiągalnym. Nie mówię, że będzie to łatwy mecz. Kanonierzy wprawdzie po ostatniej porażce mają już tylko iluzoryczne szansę na mistrzostwo, ale na pewno nie odpuszczą i zagrają o zwycięstwo. Zdecydowanie będzie to starcie cięższe niż potyczka z Schalke i Lidze Mistrzów, ale uważam, że chłopaki zdają sobie sprawę z istoty tego spotkania i zrobią wszystko, żeby wygrać. W związku z tym, że Chelsea gra dzień wcześniej to the Blues mogą wywrzeć na nas presję, ale równie dobrze mogą, w przypadku straty punktów w meczu z Tottenhamem, uspokoić nas nieco.

Ciekaw jestem formacji na niedzielne spotkanie. Nieobecność Scholesa i Giggsa w pomocy na pewno osłabia kreatywność drugiej linii, poza tym Fletcher dopiero wraca po dłuższej przerwie i dyspozycja Szkota jest niewiadomą. Mimo wszystko wolałbym 4-5-1, a jeśli chodzi o dobór zawodników to skłaniałbym się ku temu, co proponuje Lukas.
28-04-2011 22:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Arsenal FC - Manchester United (01.05.2011; 15:05) - Tomek91 - 28-04-2011 22:45

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości