Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Arsenal FC 1-0 Manchester United (01.05.2011)
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #14
Re: PL: Arsenal FC 1-0 Manchester United (01.05.2011)
Wszystko wyglądało zbyt pięknie... my po prostu musimy mieć ciężkie sytuację, bo gdy wszystko idzie po naszej myśli to za bardzo się rozluźniamy, co było widoczne w dzisiejszym spotkaniu. Wydaje mi się, że gra na dwóch napastników była błędem, no ale teraz już nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Trzeba spiąć dupy i wygrać pozostałe trzy mecze.

Nie chce mi się oceniać każdego zawodnika po kolei, ale najbardziej zawiódł mnie Rooney i Nani, którzy mieli być naszym motorem napędowym, a zawiedli. Park tym razem nie zagrał zbyt dobrze przeciw Kanonierom. Hernandez był strasznie słaby, po Antku widać, że jeszcze daleki od dobrej dyspozycji. Evra słabo, jeździli jego stroną jak chcieli. Vidic idiota, Carrick choć nie zagrał źle to po jego ostatnich występach czuje spory niedosyt. Anderson wrócił do swojego mizernego grania.

Kolejne spotkanie będzie arcyważne i arcytrudne.

A i jeszcze słówko na temat sędziowania, parodia. Ile jeszcze sędziowie muszą popełnić błędów by odpowiednie władze wreszcie zrobiły co trzeba? Przecież w tym sezonie nie ma chyba kolejki bez błędów sędziowskich. Wczoraj dwie bramki z dupy, dzisiaj dwa ewidentne karne (dla Vidy jeszcze czerwona chyba). A już szczytem wszystkiego był gdy Foy trzy razy przerwał akcje Arsenalu bo ustawiał się jak dupa wołowa.

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
01-05-2011 16:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Arsenal FC 1-0 Manchester United (01.05.2011) - Foster - 01-05-2011 16:12

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości