Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Arsenal FC 1-0 Manchester United (01.05.2011)
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #16
Re: PL: Arsenal FC 1-0 Manchester United (01.05.2011)
Nawet nie bardzo mam koncepcję, co napisać. Jakiś taki osowiały sobie siedzę, ni ma ani złości, ani niczego. Zagraliśmy przeciętnie, ale nie tragicznie. Taktyka była jak zawsze, najpierw chcieliśmy im dać się wyszumieć, potem pod koniec pierwszej części przycisnąć, a w drugiej części zniszczyć. Zawodnicy z tych założeń wywiązali się nie najgorzej. Bo w drugiej połowie byliśmy lepsi, a zabrakło przyciśnięcia w pierwszej połówce i trochę szczęścia w niektórych sytuacjach, które były. Choć może nie były bardzo klarowne.

IMO trochę nietrafione zmiany, bo początek drugiej połowy to był nasz najlepszy fragment gry, wszystko się zazębiało, a wszedł Antek i gierka stanęła, a i sam Ekwadorczyk zaprezentował się mocno słabo.

VDS - przy bramce bez szans, poza tym OK.

Fabio - na miejscu Rafaela bym się martwił, super.
Vidić - ewidentna ręka + wybicie pod nogi Wilshere'a na minus, poza tym dobrze.
Ferdinand - lepszy od swojego partnera.
Evra - czyżby ostatecznie wracał stary Pat?

Nani - ciutkę lepiej niż ostatnio, ale to ciągle nie to.
Carrick - słabiej, niż ostatnio.
Anderson - miał wrażenie, że już mu się zaczynała układać gra i przyszła zmiana...
Park - dużo serca zostawił, ale ja bramkę zapisuję na jego konto, to on nie wrócił za Wilsherem.

Rooney - również słabiej, niż ostatnio, ale mimo to jeden z lepszych w naszych szeregach.
Hernandez - nie miał podań, więc i występ słaby.

Valencia - słabiutko. Cienkie dośrodkowania, kilka strat, nie był to jego dzień.
Berbatow - niewidoczny.
Owen - wywalczył karnego, ale sędzia nie odgwizdał.

Aha, no i mam pretensje do sędziego. Co z tego, że upiekło nam się przy ręce Vidicia? Przy obecnej dyspozycji sędziów całej Europy błędy, niedopatrzenia są wliczone w każde spotkanie i nie można ich naprawiać kolejnymi błędami!

Foster napisał(a):Przecież w tym sezonie nie ma chyba kolejki bez błędów sędziowskich.

W tym sezonie to nie ma meczu bez błędów sędziowskich, nawet spotkania na szczycie są tragiczne pod tym względem.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
01-05-2011 16:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Arsenal FC 1-0 Manchester United (01.05.2011) - RedLucas - 01-05-2011 16:15

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości