Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Manchester United 4-1 Schalke 04 (04.05.2011)
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #65
Re: CL: Manchester United 4-1 Schalke 04 (04.05.2011)
Pijany wczoraj nie byłem, nawet kropelki alkoholu nie zażyłem, a mimo to widziałem niektóre sprawy zupełnie inaczej.

Anderson - Słabawa pierwsza część, w drugiej z każdą minutą coraz bardziej groźny. Liczę na tak radosną, ciekawą w ataku grę w stykowych meczach, bo powiedzmy sobie szczerze, nasz zespół z czasem miał coraz więcej przestrzeni, w tym także oczywiście Ando, co dawało mu szanse na pokazanie swoich umiejętności. W nie tak otwartej pierwszej połowie nie pokazał prawie nic, także dla mnie ktoś taki nie może dostać MotM.

Gibson - często był kompletnie poza grą, nie miał piłki przy nodze, także nie miał jak błyszczeć. Za gola i asystę dostaje wielkiego plusa. Miał kilka fajnych zagrań do boku, lecz nie wiem czy jest sens wynoszenia go aż na Olimp po tym jak wczoraj się zaprezentował. Nie było tragicznie, nie było bardzo dobrze.

Valencia - aktywny, cały czas pod grą, tylko wiele pojedynków przegrywał, na dodatek dalej brakowało świetnych dośrodkowań.

Ciężko mi wybrać najlepszego, bo Nani i Ando w drugiej rządzili, Scholes w pierwszej, także mam z tym problem i nie podejmę się wyrokowania w tej sprawie.
05-05-2011 19:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CL: Manchester United 4-1 Schalke 04 (04.05.2011) - Kwas - 05-05-2011 19:17

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości