Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 2-0 Stoke City (31.01.2012)
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #29
Re: PL: Manchester United 2-0 Stoke City (31.01.2012)
Świetne spotkanie w wykonaniu naszego zespołu. Od początku do końca panowaliśmy na boisku i ani na moment nie podlegało wątpliwości kto powinien zgarnąć punkty w tym meczu.

Na nic się zdały moje obawy- Stoke nie istniało i jedynie co im wychodziło to dobra organizacja obrony, ale w rezultacie i to udało się przełamać. Takie United chciałoby się widzieć zawsze: pewne w obronie, kreatywne i dobrze zorganizowane w pomocy a także skuteczne w ataku.Brawa dla całej drużyny, ale na szczególne wyróżnienie zasługuje para Carrick-Scholes a także niezmordowany Valencia. Wprawdzie nie wypada narzekać, ale nieco lepiej mógł zagrać Smalling i Park.

Odnośnie bramkarza: Amos zaprezentował się z dobrej strony- wprawdzie nie miał dużo pracy, ale zrobił to co do niego należało i może być z siebie zadowolony. Gra nogami wyglądała w porządku- gdyby grał Tomek to pewnie drżałbym w kilku sytuacjach.

Jeszcze słówko o Pogbie-udany występ, zaprezentował kilka fajnych zagrań, czuł się pewnie na boisku i generalnie miło było go zobaczyć. Mam nadzieję, że Francuz nabrał większej ochoty by grać dalej dla United i podpisze kontrakt Smile

No i najważniejsze sprawa-dogoniliśmy City Smile

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
01-02-2012 16:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United 2-0 Stoke City (31.01.2012) - Lukas - 01-02-2012 16:10

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości