Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Redlog.pl - oceny, sugestie, propozycje
Wojtek ( ͡° ͜ʖ ͡°) Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 0
Post: #52
RE: Redlog.pl - oceny, sugestie, propozycje
W regulaminie nie znalazłem nic, co by zabraniało linkować więc chciałbym przedstawić wam mój 'projekt'.

Kilka lat temu chyba każdy kibic United w Polsce wiedział czym jest Redlog i regularnie go odwiedzał w poszukiwaniu ciekawych tekstów. Niestety, nadszedł czas, kiedy ten bardzo szanowany 'portal' złapał zadyszkę co doprowadziło do końca działalności. W sieci obecnie nie ma żadnego, poważnego konkurenta więc zdecydowałem się sam coś takiego założyć. Jak na razie, mamy 3 teksty [początki bywają trudne] dwóch autorów. Być może usuniecie ten post, ale mimo wszystko chciałbym go tutaj zareklamować a być może, ktoś ze starej redakcji zdecyduje się na nowo publikować swoje artykuły.

Chcemy umieszczać w nim nie tylko przemyślenia czy opinie, ale także zrobić "Centrum meczowe". Będzie to specjalny wpis, w którym znajdziemy wszystkie materiały związane z danym spotkaniem. Przykładowo: tablica wyniku, graficzne przedstawienie składu, krótkie podsumowanie [relacja] tekstowe, oceny zawodników, ważniejsze wypowiedzi, skrót spotkania a także możliwość obejrzenia meczu online w jakości 720p czy linki do pobrania w różnych jakościach [<1080p] (jest to 'legalne' ponieważ to nie my będziemy uploaderami).

Pozdrawiam i dziękuję. http://www.halftime.pl
20-03-2014 19:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Redlog.pl - oceny, sugestie, propozycje - Wojtek ( ͡° ͜ʖ ͡°) - 20-03-2014 19:34
Re: Redlog.pl - oceny, sugestie, propozycje - R.A.B. - 25-02-2009, 23:26
Re: Redlog.pl - oceny, sugestie, propozycje - R.A.B. - 26-02-2009, 19:48
Kim są Czytelnicy Redloga? - radzio - 20-09-2009, 09:54

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości