Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 1-0 West Ham United (28.11.2012)
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #46
RE: PL: Manchester United 1-0 West Ham United (28.11.2012)
Każdy tutaj pisze, że nie za taki styl pokochałem United. To teraz się odwrócicie?? No dajcie spokój... (Tak, tak, wiem, że nikt nie napisał, że się odwróci)
Przede wszystkim to faktem jest, że nasza gra jest słabo poukładana. Nasza lewa strona czyli brak lewego skrzydłowego + Evra, który często biega kompletnie bez głowy jest strasznie otwarta na ataki. Prawa strona gra dużo lepiej ale to raczej za sprawą świetnego w tym sezonie Rafaela, nie wiem czy chłopak nie ma najrówniejszej formy, bo nie schodzi poniżej poziomu poza pojedynczymi błędami a do tego super w ofensywie gra. Do środka pola nie chcę się odnosić bo tutaj mamy hmm, dobrych grajków ale poza Kagawą, który gra jednak trochę wyżej to nie mamy kogoś wybitnego ponad poziom. Clev, Anderson i Fletcher mają do biegania zdrowie, Scholes i Giggs to słaba alternatywa a Carrick wiadomo jak gra i jakie są jego cele. Dla mnie największym problemem jest to, że jak piłka jest na skrzydle to w polu karnym jest van Persie, czasem Rooney lub inny z napastników, rzadko kiedy drugi skrzydłowy a tak to zero. Nasi środkowi pomocnicy nie wchodzą w pole karne bo jest za duża dziura. Tak samo nie oddajemy strzałów z dystansu, żeby wyciągać graczy do blokowania tychże strzałów a w wolne strefy nikt nie wbiega bo te się nie tworzą.

A najlepsze jest to, że naszym mankamentem wcale nie jest atak, tylko obrona a w zasadzie sposób bronienia całego zespołu. Pytanie co jest tego przyczyną. Może po prostu płacimy frycowe za to, że kiedyś opieraliśmy wszystko na Ronaldo, potem na Rooneyu i tej drużyny nie ma kto pociągnąć po prostu prezentując bardzo dobrą grę. Rooney jest takim zawodnikiem, ale różnie to z nim bywa. Na pewno nie obwiniałbym za to Phelana, gdyby zastąpił go np Solskjear to i tak bym miał wątpliwości czy ewentualna poprawa była by jego zasługą.

Faktem jest, że od porażki z City w tamtym roku do teraz bardzo rzadko wychodzą nam świetne mecze. Może tym razem dobra forma przyjdzie pod koniec sezonu a nie na początku tak jak w tamtym i jeszcze będziemy się cieszyć jak dzieci, ale jeżeli do końca sezonu będzie tak fatalnie to ja nie wiem sam czego bym oczekiwał.

Co do transferów to wydaje mi się, ze poza dobrym obrońcą prawym i dobrymi skrzydłowymi - ilu ich ma być to zależy od sytuacji Naniego - nie potrzebujemy żadnych wzmocnień, więc w zasadzie dobry skrzydłowy lewy powinien zweryfikować to czy faktycznie problem leży gdzieś głębiej czy to jednak słaba forma skrzydłowych sprawiała, że nasze mecze wyglądają tak jak wyglądają.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-11-2012 17:10 przez Hubson.)
29-11-2012 17:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Manchester United 1-0 West Ham United (28.11.2012) - Hubson - 29-11-2012 17:09

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości