Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 2-0 Everton (10.02.2013)
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #22
RE: PL: Manchester United - Everton (10.02.2013; 17:00)
Z wielkiej zapowiadanej rotacji została w zasadzie tylko pomoc do wymiany. Chociaż i tego nie jestem w zasadzie pewien. Wiem tylko tyle, że powinni zacząć tam Anderson, Carrick i ktoś trzeci. Nie wiem czy Clev czy Jones czy też Roo, który dzisiaj wręcz był nabuzowany. Wtedy Kagawa zastępuje miejsce za plecami Robina. Na bokach pomocy Nani i chyba Welbeck. Ale to za bardzo wybiegam w przyszłość. Skupiając się na dzisiejszym meczu..

Było bardzo dobrze. Kontrolowaliśmy mecz z dobrym zespołem. Spokojnie mogliśmy jeszcze dwie bramki ustrzelić a momentami nie przemęczaliśmy się zbytnio. Jones fantastycznie utrudniał grę Fellainiemu. Vidic z Evansem świetnie. Nawet Valencia dzisiaj mi się podobał. Może nie było wybitnie, ale znacznie lepiej w porównaniu z ostatnimi tygodniami.

Dwa spostrzeżenia mniej znaczące. Amos po raz drugi na ławce zamiast Lindegaarda. Nie wiem co to może oznaczać. Tak samo jak jakiś czarny plaster na prawej nodze De Gei.
10-02-2013 19:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Manchester United - Everton (10.02.2013; 17:00) - allfanmu - 10-02-2013 19:09

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości