Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 1-2 Manchester City (8.04.2013)
KARTONick Offline
MONARCHA
****

Liczba postów: 484
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 12
Post: #16
RE: PL: Manchester United 1-2 Manchester City (8.04.2013)
Twarowski jest kibicem City czy jak?
SAF niestety kolejny raz nie popisał się, jeżeli chodzi o zmiany. Znów za późno i do tego złe. Wejście Valencii przy 2-1 mówi samo za siebie. Nie wiem czemu nie wpuścił za niego Kagawy... Obiecałem sobie jednak niedawno, że nie będę podważał już decyzji Bossa, bo jakoś zawsze wychodził na swoje(przykład to mecz z Realem i brak Rooneya w pierwszej "11"). Co do Wayne'a - dziś zagrał tragiczny mecz. Odkąd przyszedł Robin, Roo stał się w United rozgrywającym. Kompletnie nie umie rozgrywać.
Aguero pozamiatał naszą defensywą, nie wiem jak Ferdinand czy Carrick mogli do takiej sytuacji dopuścić. Spodziewali się chyba, że w końcu Kun się przewróci a tu niespodzianka...
Tak czy siak czas ten sezon zakończyć. "The champ is here", Manchester dalej jest czerwony(dzisiejszy mecz się nie liczy!), a City traci na naszą rzecz mistrza. A przynajmniej powinno to już być pewne, nie wiem jaka katastrofa mogłaby zabrać nam upragniony 20. tytuł.
BELIEVE!

Because… this is my legacy, legacy, heir...
This is my legacy, legacy, heir...
There’s no guarantee, it’s not up to me you can only see,
This is my legacy, legacyyy!
08-04-2013 22:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Manchester United 1-2 Manchester City (8.04.2013) - KARTONick - 08-04-2013 22:19

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości