Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 2-1 Arsenal (13.04.2008)
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #16
Re: PL: Manchester United - Arsenal (13.04.2008, 16.00)
Donu napisał(a):
darko404 napisał(a):Jest to bardzo ważny mecz Big Grin
Zgadzam się, do końca sezonu już tylko 5 kolejek zostało i równie ważny mecz z The Blues. Cristiano Ronaldo będzie wypoczęty bowiem nie zagrał we wczorajszym spotkaniu z Romą, więc będzie na pewno dużo strzelał. Ciekawe jaką jedenastkę wystawi SAF, czy zagra nasz kapitan Gary Neville? Tego się dowiemy. Obstawiam 2:1 dla United, myślę, że kanonierzy będą starali wygrać a jeśli będzie 2:0 dla nas, będą chcieli honorowo pożegnać się z mistrzostwem i strzelić chociaż 1 bramkę.
Teraz każdy mecz jest bardzo ważny, aczkolwiek z Arsenalem nie będzie łatwo. Ciekawe czy zdążą się pozbierać po LM. Dla nich zostało już tylko PL więc za wszelką cenę zechcą odnieść na OT korzystny wynik. Aczkolwiek kanonierzy troszkę przygaśli pod koniec sezonu no i do tego te spotkania z l'poolem- mogą być zmęczeni Big Grin
Ronaldo na pewno od pierwszych minut zagra- będzie sporo mieszał w szeregach arsenalu. Co do Garego to nie wydaje mi się czy wystąpi, a jeżeli tak to ewentualnie pod koniec spotkania. Liczę na naszą wygraną rzędu 3:1 Wink

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
10-04-2008 18:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United - Arsenal (13.04.2008, 16.00) - Lukas - 10-04-2008 18:55

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości