Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Manchester United 4-2 Bayer Leverkusen (17.09.2013)
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #19
RE: CL: Manchester United - Bayer Leverkusen (17.09.2013; 20:45)
Ogólnie mecz dobry, ale te pudła Roo i Robina... Tak jak pisaliście, dobrze, że w takim meczu, ale też dobrze, że się nie zemściły. Pierwsza bramka dla BL to czy z przypadku? Moim zdaniem z pogubienia się w polu karnym naszej defensywy. Rio się zakręcił, a przed polem karnym Rolfesa nie miał kto pilnować. A strzał piękny Smile Podobnie druga bramka. Najpierw nieporozumienie między Rio i DDG, po którym był rożny dla BL, potem błąd Davida i wynik niedowieziony do końca.

Świetny mecz Rooneya, bardzo dobry mecz Valencii. Asysta i bramka, gdyby trafił Robin, byłyby dwie asysty. Napisałbym, że świetny, ale miał kilka niecelnych podań, pod nogi rywala, a i wrzutki też można poprawić. Rozkręca się chłopak i oby trzymał tak dalej. Co do Fellainiego, to Moyes ustawił go wczoraj dość defensywnie, wydaje mi się, że zagrał dobrze, ale bez fajerwerków. Chociaż przede wszystkim zagrał spokojnie.

Mubinio napisał(a):Martwi mnie ostatnio skuteczność RvP, a mianowicie to, że strzela gole z przewrotek, a kiedy trzeba po prostu dostawić nogę/strzelić leciutko obok bramkarza, to noga Robina zawodzi.

Również zwróciłem na to uwagę. Jestem dobrej myśli, może się rozkręci! ^^

Cepilek napisał(a):Ten mecz poprawił moje nastroje przed City

Mnie też i niestety nie będę go mógł obejrzeć Sad

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
18-09-2013 07:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: CL: Manchester United - Bayer Leverkusen (17.09.2013; 20:45) - Tomassen - 18-09-2013 07:13

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości