Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Szachtar Donieck 1-1 Manchester United (2.10.2013)
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #42
RE: CL: Szachtar Donieck 1-1 Manchester United (2.10.2013)
Przed meczem remis brałbym w ciemno i patrząc na przebieg spotkania to jest to sprawiedliwy wynik. Żadna z drużyn nie zagrała porywającego spotkania. Szczerze, to myślałem, że gospodarze zaprezentują się lepiej, ale na szczęście dla nas zagrali tak jak zagrali i mamy punkcik.
Widząc skład byłem zadowolony (wprawdzie brakowało mi Naniego, ale ogólnie dobry zamysł, by wyjść trójką w pomocy Carrick, Cleverley i Fellaini) i początek był obiecujący: dominowaliśmy jeśli chodzi o posiadane piłki, o stwarzane akcje, co wreszcie przy odrobinie szczęścia udało się nam przekuć w bramkę. Później niestety zaczęliśmy oddawać inicjatywę i w sumie tak już zostało do końca meczu- gdzieś się pogubiliśmy i nie byliśmy w stanie nic więcej ugrać. Fellaini tracił na potęgę, Valencia nie potrafił dryblingiem przejść zawodnika a van Persie był oddcięty od podań. Nawet Danny gdzieś mi się zapodział. A zmiany? No cóż, zamiast zmienić Belga i wrzucić Jonesa to wchodzi Giggs, który zagrał chyba po to, żeby mieć ten rekord, bo naprawdę nic nie wniósł do gry.

Niestety, ale generalnie nadal nie wygląda to tak jakby się chciało- mało ruchu, wszystko czytelne i zbyt powolne a strzałów jak na lekarstwo. Fajnie, że tym razem udało się nam zabezpieczyć tyły i w sumie tylko przez jeden drobny błąd stracić bramkę, ale oprócz bronienia warto byłoby mieć jakąś wartość z przodu, a to kuleje.
Wygląda na to, że jeszcze trochę wody w Wiśle czasu upłynie zanim przyjdzie nam się cieszyć grą United.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
03-10-2013 19:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: CL: Szachtar Donieck 1-1 Manchester United (2.10.2013) - Lukas - 03-10-2013 19:20

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości