Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Manchester United 1-0 Real Sociedad (23.10.2013)
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #12
RE: CL: Manchester United - Real Sociedad (23.10.2013; 20:45)
Jestem bardzo ciekawy jak Moyes zestawi wyjściową 11stkę. W sobotę niektórzy zawodnicy wyglądali na zmęczonych, ktoś podawał przykład Rooneya, ale van Persie również wygląda na zajechanego, może nawet bardziej. Przeciwko Turcji rozegrał tylko połowę meczu i patrząc na jego dyspozycję z soboty można się zastanawiać czy nie przywiózł z reprezentacji jakiegoś urazu, który trochę mu przeszkadza. Ciekawe ile pary ma obecnie Carrick, który zagrał z Polską?... ale on akurat znowu nie ma wyjścia i musi grać. Moyes powinien rotować składem, bo za Hiszpanami (jak zwykle) po prostu trzeba będzie biegać i świeżość, czy jej brak mogą okazać się kluczowe. Wystawienie Rooneya nieskorego do biegania za Hiszpanami, nawet jak jest w pełni sił będzie raczej strzałem w stopę. Pierdyliardowy raz przytaczanie Kagawy jako kandydatka do pierwszej 11stki zrobiło się nudne, podobnie z Chicharito i (przynajmniej) jego wchodzeniem z ławki. Nie wiem jak Moyes zestawi skład na ten mecz, może powinien rozważyć środek Carrick - Jones, jeżeli Cleverley nadal nie jest gotowy do gry. Już raz w tym sezonie zaryzykował i w mecz z Liverpoolem to się opłaciło, zawodnicy etatowo rezerwowi w jego zespole go nie zawiedli, teraz powinien znowu im zaufać, a przynajmniej części z nich.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-10-2013 07:42 przez Silvan.)
21-10-2013 07:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: CL: Manchester United - Real Sociedad (23.10.2013; 20:45) - Silvan - 21-10-2013 07:41

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości