Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Blackburn 1-1 Manchester United (19.04.2008)
basti Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #16
Re: PL: Blackburn Rovers - Manchester United (19.04.2008, 18.15)
sebos_krk muszę powiedzieć że według mnie i tak wystawiłeś zbyt wysokie oceny naszym...

Kuszczak - ogólnie miał 2 interwencje w meczu... przy pierwszej sie nie popisał i mógł być karny - 6
Brown - podpisał kontrakt i czuje sie bezpiecznie, stwierdził że nie musi już nic robić bo kasę dostanie - 4
Ferinand - popełnił błąd przy wyrzucie z autu i to przez niego straciliśmy bramkę - 5
Vidic - według mnie lepszy od Ferdinanda... tylko za często wybijał piłkę na oślep - 6
Evra - dobry występ zarówno w obronie jak i w ataku - 6
Ronaldo - gdzie on był przez 75 minut meczu? To jest najlepszy zawodnik w PremierShip? Nie w tym meczu... Lepiej mu szło w końcówce - 5
Scholes - zdecydowanie więcej podań miał złych... w drugiej połowie zaczął walczyć, szczególnie pod koniec ale to było za mało... - 4
Carrick - ładne podania górą... gdyby nie sędzia liniowy miałby co najmniej 2 asysty - 6
Giggs - z żalem to mówię ale wiek chyba wygrywa... coraz gorsze występy... nie wiem czy pobije rekord Charltona - 4
Tevez - gol i sporo walki ale dopasował się do drużyny... - 6
Rooney - jak zwykle walczył aż do momentu odniesienia urazu - 6

Nani - zdecydowanie lepiej niż Giggs ale niepotrzebnie decydował się na strzały zamiast dośrodkowywać - 6
O'Shea - trochę zdziwiłem się jak wszedł na boisko lecz mógł strzelić gola na 1-1 - 6
Park - za późno wszedł by go oceniać...

Ogólnie co do meczu to już w tym sezonie mieliśmy taki występ. Ospała gra, a gdy już coś udało się stworzyć pod bramką rywala piłka po prostu nie chciała wpaść do siatki... Słaby mecz w wykonaniu całej drużyny. Może już myśleli o meczu z Barceloną? Ale teraz będziemy mieli nerwową końcówkę sezonu lub jak kto woli bardziej ciekawą.
19-04-2008 20:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Blackburn Rovers - Manchester United (19.04.2008, 18.15) - basti - 19-04-2008 20:04

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości