Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Aston Villa 0-3 Manchester United (15.12.2013)
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #6
RE: PL: Aston Villa 0-3 Manchester United (15.12.2013)
Drugi bardzo fajny mecz. Drugi mecz, w którym w końcu nie zadowalamy się jedną bramką i nie cofamy się do kurczowej obrony. Dziś jeszcze raz mogłem zobaczyć stare, dobre United.

W końcu genialny Welbeck, który odnalazł się przy bramkach jak rasowy napadzior, a i sama gra to poezja. Bardzo dobre również zawody Valencii, który mocno napędzał nasze ataki, nadal obrońcy nie nabierają się już na jego zwody (^^), ale dziś same dobre i efektywne decyzje. I chyba MVP, Rafael. Chyba bezbłędny z tyłu i raz po raz podłączający się do ataku. Poza tym bardzo solidnie i pewnie obrona, poza Evrą. W chwili obecnej dla mnie Jones-Evans to podstawowa para obrońców.

Na plus suma sumarum na pewno też Rooney, sporo wynikało z jego gry. Fajnie również środek pola i zajebiście widzieć Flecza. Oby już wrócił na dobre, potrzebujemy przynajmniej solidnego Flecza.

Nie napalam się na komplet zwycięstw teraz, bo tak samo było po Arsenalu, niemniej moglibyśmy tego dokonać. Ze zniecierpliwieniem czekam na kolejne mecze.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
15-12-2013 17:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Aston Villa 0-3 Manchester United (15.12.2013) - RedLucas - 15-12-2013 17:39

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości