Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 2-2 Fulham FC (9.02.2014)
Szymcio Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 510
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 13
Post: #2
RE: PL: Manchester United - Fulham FC (9.02.2014, 17:00)
Dziś pewnie na moment ugasimy pożar i znów zacznie się przekonywanie samych siebie, że jednak Moyes ma jakiś pomysł na tę drużynę i że będziemy grać tak jak wczoraj Liverpool z Arsenalem. Boli mnie kurewsko to, że w naszej grze nie ma żadnych automatyzmów. Kryjemy na alibi, obrońcy mają takie momenty dekoncentracji, że aż przypomina się duet Brown-Silvestre na stoperze... W ofensywie nic się nie dzieje, jeśli Mata, Rooney, RvP, Welbz lub Januzaj nie szarpną w pojedynkę to mamy dramat. Nie wiem czego ten chłop ich uczy na treningach, skoro nawet w Southampton Pochettino potrafił nauczyć chłopaków błyskawicznych klepek, a ten tylko pierdoli, że wymieni ich na lepszych. I co wtedy? Pewnie nawet z Vidalem, Gundoganem, Messim i Ronaldo gralibyśmy lagi od Smallinga do Roo i czatowali na kornery, bo przecież tak gole powinien zdobywać mistrz Anglii...

Ja rozumiem, że Evra, Rio i Vida się zestarzeli, że Tom to nie jest Xavi, że Valencia i Young to flanki zagłady, ale do ciężkiej cholery, żebyśmy my nie umieli nawet pojechać jakimiś kilkoma schematami takiego Stoke, West Bromu czy Cardiff? Żebyśmy cały czas bazowali na fuksie i błysku indywidualności? To co Moyes odpierdolił z Old Trafford zakrawa na kpinę, to nigdy nie była twierdza nie do zdobycia, ale żeby byle kto przyjeżdżał i spuszczał nam łomot? Zero pomysłu na grę. Myślałem, że skoro w obronie jest ciężko to przynajmniej będziemy robić takie comebacki jak rok temu, ale po przyjściu pechowego Davida obcięto nam jaja. Nie ma żadnych pozytywów.

W tym sezonie środkiem pola przeprowadzamy najmniej akcji środkiem boiska spośród wszystkich zespołów Premier League. Mało? No to jeszcze coś: spośród 5 najlepszych lig w Europie tylko 5 drużyn przeprowadza akcje centralą jeszcze rzadziej! Kto nas wyprzedza? Rayo Vallecano, Elche, Freiburg, Sochaux, Reims. Jeszcze za mało? W całej Premier League wrzucamy najczęściej - średnio 27 krosów na mecz! Jeszcze na dobitkę: tylko Bilbao spośród 5 najlepszych lig wrzuca częściej...

Moyes pieprzy, że chce grać na posiadanie, ale znów biorąc pod uwagę TOP5 lig jesteśmy ogółem na 23 miejscu pod tym względem. A strzały na bramkę? 32 lokata. DRAMAT...

- And what will you give me in return, Severus?
- Everything.
09-02-2014 11:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Manchester United - Fulham FC (9.02.2014, 17:00) - Szymcio - 09-02-2014 11:39

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości