Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Manchester United 3-0 Olympiakos Pireus (19.03.2014)
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #31
RE: CL: Manchester United 3-0 Olympiakos Pireus (19.03.2014, 20:45)
Dla mnie nie ma się z czego cieszyć. Oczywiście, zwycięstwo jest ale zaciera ono obraz. W końcu w dwumeczu Manchester United ledwo awansował, mając za rywala drużynę ogórków(do tego osłabioną w zimowym oknie transferowym). Sam mecz na OT też miał dużą zawartość szczęścia - karny, gol w doliczonym czasie pierwszej połowy i Przyroś* bramkarza.

Nie ma co deprecjonować tego zwycięstwa, ale fakt, że Olimpiakos długimi fragmentami utrzymywał się przy piłce, a sytuacji kilka mieli nie może nam umknąć.

Spojrzałem sobie na potencjalnych rywali w 1/4: Barcelona, Real, Atletico, PSG, Borussia, Bayern, Chelsea. Mam nadzieję, że trafimy na Dortmund który jest w niewiele mniejszej dupie niż United. Poza tym widzę szanse jeszcze tylko z CFC. W innym przypadku - sromotny wpierdol.

Na minus w United fatalny Evra który dawał się ogrywać a potem truchtał zamiast zap...lać na pełnej i ratować sytuację. Na plus nieoczekiwanie Rio.



*Przyroś - tak środowisku mówi się na sytuację w której bramkarz stoi zamiast interweniować.

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
20-03-2014 19:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: CL: Manchester United 3-0 Olympiakos Pireus (19.03.2014, 20:45) - Under - 20-03-2014 19:48

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości