Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Manchester United 1-1 Bayern Monachium (1.04.2014)
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #31
RE: CL: Manchester United 1-1 Bayern Monachium (1.04.2014)
Zgadzam się z Michałem. Welbeck zagrał wczoraj świetnie, zmarnował 100% sytuację której nie miał prawa nie zamienić na bramkę to fakt, ale patrząc na całokształt to zagrał bardzo dobry mecz! Kiedy tylko dostał dobrą piłkę to ruszał do przodu i stwarzał zagrożenie, biegał wspomagał obronę i zawsze starał się uciekać spod krycia, by koledzy mieli opcję podania. Jak ktoś ocenia jego występ przez pryzmat tej zmarnowanej sytuacji, to powinien jeszcze raz obejrzeć mecz.

Osobny akapit dla Moyesa bo uważam, że kapitalnie ustawił drużynę przeciwko Bayernowi. Właśnie tego oczekiwałem od niego przed meczem, wcale nie jest łatwo ustawić zasieki przeciwko takiemu rywalowi. Może wyglądało to jak rygiel, nad którym nie trzeba wiele myśleć, ale to tylko takie wrażenie. Wszystko było świetnie poukładane, boki obrony zabezpieczone, pole gry schludnie zawężone. Brawo! tak właśnie trzeba grać z Bayernem. Wielkie uznanie za wystawienie Giggsa w pierwszym składzie i jaja, żeby na drugą połówkę wypuścić Kagawę.

Teraz muszę się do czegoś przyznać... Strasznie się wczoraj spiłem, nie byłem w stanie patrzeć na to na trzeźwo, ale lekko przesadziłem. Jak Vidić wcisnął bramę to pobudziłem sąsiadów, a kiedy mecz się skończył to jakoś zaraz po tym urwał mi się film. Nie wiem co robiłem po meczu, ale pokój wyglądał jakoś inaczej niż go zostawiłem. Kobieta obrażona, też nie wiem o co. Powiadomienia na fb również świadczą, że byłem jakoś aktywny po meczu, ale zero kumacji....... Obudziłem się w wyrze w dżinsach i koszulce United tak jak oglądałem mecz. MIAZGA! dobrze że dziś doczołgałem się jakoś do roboty, staram się trzymać fason, ale ludzie trzymają się ode mnie z daleka pewnie z powodu "oddechu smoka", bolą mnie nawet włosy... walić to! Tak dumny z tego zespołu nie byłem już dawno.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-04-2014 08:34 przez Silvan.)
02-04-2014 08:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: CL: Manchester United 1-1 Bayern Monachium (1.04.2014) - Silvan - 02-04-2014 08:19

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości