Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
United w sezonie 2014/2015
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #181
RE: United w sezonie 2014/2015
Wszystko napisaliście właściwie jeśli chodzi o ustawienie. W zajebistą grę w 352 nie uwierzę dopóki nie zobaczę. Nie widzę innej opcji, jak przejście na diament, w którym rozegraliśmy najlepsze mecze w tym sezonie i które pozwala nam upchnąć najwięcej "gwiazdek".

Ja od siebie chciałem dodać, że dzieje się, to czego bałem się najbardziej, czyli wypożyczenie Falcao to był strzał w kolano. Już przed jego przyjściem mieliśmy problem, bo chcieliśmy grać jednym napastnikiem, a mieliśmy dwóch o statusie gwiazd, z których żadna nie mogła siedzieć. Co robi z tym problemem LVG? A jakże! Rozwiązuje go! Teraz już nie mamy problemu z upchnięciem dwóch napastników w 11... ale trzech!

To jest dla mnie największy obecny problem United. LVG nie ma póki co, tyle jaj żeby posadzić któregoś z nich i nawet, jak ostatnio graliśmy diamentem z trójką napastników, to nie wyglądało to tak dobrze, jak wówczas, gdy kontuzjowany był Falcao i graliśmy dwoma napastnikami.

Ofc mniejszych problemów jest dużo, ale IMO bez rozwiązania tego głównego, nigdy nie zrobimy kroku w przód. Podobnego zdania byłem w zeszłym sezonie, gdy był problem z dwoma napadziorami. Wydawało się, że LVG postawił fundamenty pod rozwiązanie tego problemu, pozbywając się skrzydłowych, wówczas mogliśmy przejść na ten diament i grać dwoma napadziorami. Jednak co potem zrobił Holender, to ja nie mam pojęcia.

Jak szkoda, że jeszcze chociaż pół roku nie został Ferg i nie sprzedał Rooneya...

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-01-2015 22:11 przez RedLucas.)
20-01-2015 22:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
United w sezonie 2014/2015 - Intel - 19-05-2014, 21:58
RE: United w sezonie 2014/2015 - mgc - 02-09-2014, 11:16
RE: United w sezonie 2014/2015 - RedLucas - 20-01-2015 22:10

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości