Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 4-2 Manchester City (12.04.2015)
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #11
RE: PL: Manchester United 4-2 Manchester City (12.04.2015)
Wymarzony dzień Big Grin Przed meczem był stres, ale jakoś czułem w kościach, że będzie godny. Dzisiejszy mecz tylko utwierdził mnie w przekonaniu, że na naszych oczach tworzy się fajna drużyna. Czeka nas jeszcze sporo pracy, ale widać postępy jakie uczyniliśmy na przestrzeni kilku miesięcy, wierzę, że w tym składzie stać nas na wiele. Oczywiście, jedno, góra 2 wzmocnienia zawsze są mile widziane, ale miejsce w składzie będą sobie musieli wywalczyć, bo jak pokazuje casus AdM, za nazwisko się tutaj nie gra Wink

Co do meczu - tym razem odrobinę słabiej Smalling (strzelił gola, więc nie ma się co czepiać TongueSmile, wydawało mi się, że Jones był lepszy. Kolejny raz jestem natomiast mega zadowolony z postawy Antka. Jestem przekonany, że jakby taki poziom prezentował np. jakiś nowo zakupiony Brazylijczyk, to mało kto mówiłby o potrzebie zakupu nowego DRa Wink

Zdecydowanie najlepszym zawodnikiem meczu był natomiast kolejny grajek, którego jeszcze niedawno wielu kibiców najchętniej wyrzuciłoby z klubu. Young standardowo sporo się napracował, a do tego dołożył efektywną grę w ofensywie. Świetny, perfekcyjny wręcz występ. Swoje dołożyli również Mata i Fellaini. Zawiódł jedynie Wazza, który zaliczył kolejny już niemrawy występ. Na razie koledzy nadrabiają, ale potrzebujemy zdecydowanie lepiej dysponowanego napastnika na szpicy.

Dawać kolejny mecz Big Grin

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
12-04-2015 19:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Manchester United 4-2 Manchester City (12.04.2015) - michal85 - 12-04-2015 19:03

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości