Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 1-1 Arsenal FC (17.05.2015)
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #7
RE: PL: Manchester United 1-1 Arsenal FC (17.05.2015)
Jakoś nikt się nie kwapi do recenzowania tego meczu. Ja postaram się w miarę krótko. Znów byliśmy lepsi od Arse. W pierwszej połowie, to już w ogóle nie istnieli. Nasza gra była dobra, ale nie olśniewająca. W drugiej graliśmy już trochę zachowawczo, nie zależało nam zbytnio na podwyższeniu wyniku, tylko na dowiezieniu go do końca i to się zemściło.

Co do grajków, to Young MVP. Znów bardzo dobry Herrera. Jaki ten gość ma nosa do bramek, to jest szok Wink Dobry też Mata, szczególnie w pierwszej połowie. I mi osobiście podobał się Falcao, również przede wszystkim w pierwszej połowie. Na SB widziałem, że zebrałem falę hejtów za ten mecz, ale kompletnie tego nie rozumiem. Falcao był w tym meczu jak wygłodniała bestia. Szybki, silny, zdeterminowany. Zupełnie inaczej, niż wcześniej. Widać, że cholernie mu zależało, żeby pożegnać się golem z OT. Może sama jego gra nie urodziła niczego konkretnego, ale widać było, jak przestawiał rywali, jak walczył o każdą piłkę. W pewnym momencie byłem pewny, że coś włoży, ale cóż. Może gdyby z takim zaangażowaniem grał cały sezon, to coś by z tego było.

Dodam jeszcze, że Antek nakrył czapką Alexisa, a i Smoła był przynajmniej dobry. Tragiczne znów wejście Blacketta, ale nie będę się nad nim pastwił. Ot taki, rzekłbym poprawny mecz w naszym wykonaniu.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
18-05-2015 20:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Manchester United 1-1 Arsenal FC (17.05.2015) - RedLucas - 18-05-2015 20:27

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości