Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Manchester United 3-1 Club Brugge (18.08.2015)
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #12
RE: CL: Manchester United 3-1 Club Brugge (18.08.2015)
(19-08-2015 14:13)RedLucas napisał(a):  Pamiętam przemianę AV z poprzedniego sezonu, ale jak sam piszesz - odeszły dwa kluczowe elementy. Jasne, od Brugge są lepsi. Ale w zestawieniu z klubami PL są raczej nisko notowani. Ja się nie zdziwię, jak spadną. Szkoda zdolnej młodzieży, ale IMO dziury nie zostały należycie załatane i mogą mieć problem w tym sezonie. Przecież co oni zagrali przeciwko nam? Nie istnieli w tym meczu, mieliśmy luz z tyłu, a i tak nie mogliśmy nic wypocić z przodu.

Trochę offtop, ale oj tam oj tam. Jako fan Sherwooda śledzę Aston i jak dla mnie ciekawie uzupełniono skład z kasy za Delpha i Benteke. Dużym osłabieniem też Vlaar, ale podoba mi się kierunek który obrali Villans. Micah Richards i Sinclair to wcale nie są zaawansowani wiekowo piłkarze, a mają sporo do udowodnienia. Jest fajny zaciąg z Ligue 1, a piłkarze z Francji często odnajdują się na Wyspach, jest gwiazdka Championship Gestede. Morze pieniędzy poszło na Adamę Traore który podobno jest wielkim talentem. Słabsza forma Villi to pokłosie dwóch kiepsko rozegranych okienek, gdzie najpierw był wagon zawodników z tak zwanej dupy, czyli Aalborg, Lech czy inne Groningen, a rok później podstarzałych nie dających jakości Senderosów, Richardsonów czy Joe Cole'ów. Teraz Sherwood to wyprowadza na prostą.

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
19-08-2015 16:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: CL: Manchester United 3-1 Club Brugge (18.08.2015) - Under - 19-08-2015 16:28

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości