Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 0-0 Newcastle United (22.08.2015)
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #20
RE: PL: Manchester United 0-0 Newcastle United (22.08.2015)
Wszystko praktycznie zostało powiedziane. Najważniejsze powiedział jednak Hubson, zespół buduje się od deffa, a ten wygląda naprawdę imponująco. Jasne, poważnego sprawdzianu jeszcze nie było. Ale po Fergusonie byle pionki tworzyły sobie masę okazji, co mecz. Teraz jest zupełnie inaczej. Kiedy ma się już bardzo pewnego deffa, można sobie na coraz więcej pozwalać w offie, na próbowanie różnych wariantów itd itd.

W chwili obecnej bezsprzecznie dominujemy mecze z rywalami tego pokroju i teraz pozostaje tylko, albo i aż. Nadać naszemu offowi więcej polotu, nieprzewidywalności, kreatywności. Rok przyszło czekać, ale w chwili obecnej widzę fundamenty pod coś wielkiego. Mam nadzieję, że się nie zawiodę.

Trochę popierdoliłem ogólnie, a co do meczu. Mimo, że może nie mieliśmy mnóstwo okazji 100%, to mieliśmy ich wystarczająco, aby tę jedną bramkę włożyć. Niestety, nie udało się. Strata pkt u siebie boli, ale z jeszcze większą niecierpliwością czekam na to, jak ten sezon będzie się rozwijać Wink

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
23-08-2015 16:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Manchester United 0-0 Newcastle United (22.08.2015) - RedLucas - 23-08-2015 16:14

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości