Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: CSKA Moskwa 1-1 Manchester United (21.10.2015)
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #2
RE: CL: CSKA Moskwa - Manchester United (21.10.2015)
Mecz jakich wiele w tym sezonie, mnie osobiście bardzo przypomniał spotkanie z PSV. Wydawało się, że w pełni kontrolujemy mecz, miażdżymy rywali w posiadaniu piłki, ale groźnych akcji z tego niewiele. Na dodatek gdyby sędzia zauważył rękę Rojo, który nawiasem mówiąc był koszmarny, to pewnie wrócilibyśmy z zerowym dorobkiem.

Dobre zawody rozegrał Antek, który zaliczył asystę. Jones i Smalling przez większość meczu dobrze sobie radzili i mam nadzieję, że zdrowie będzie im dopisywało i Lui zaprzestanie swoich eksperymentów z Blindem. Postawmy na Anglików i wyjdziemy na tym dobrze.

W drugiej linii kolejny raz z dobrej strony pokazał się Morgan. Ander wprawdzie nie zagrał złego meczu, ale spodziewałem się trochę więcej. Nie zawiodłem się natomiast na Lingardzie. Wychowanek United był bardzo aktywny, przede wszystkim w pierwszej części. Jak na debiut i fakt, że w tym sezonie grywał bardzo rzadko (meczu u21 są niekiedy raz na kilka tygodnia) to jest bardzo zadowolony i chciałbym, żeby chłopak dostawał więcej szans.

Trochę smutno patrzyło się na Martiala. Gol mega ważny, ale poświęcamy kolejnego zawodnika tylko po to, żeby upchnąć kiepskiego Rooney'a. Widać było, że niezbyt pewnie czuje się przy linii. Już bardziej wolałbym chyba zobaczyć z lewej Lingarda, z prawej Matę, a w przodzie Martiala...

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
22-10-2015 08:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: CL: CSKA Moskwa - Manchester United (21.10.2015) - michal85 - 22-10-2015 08:46

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości