Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: CSKA Moskwa 1-1 Manchester United (21.10.2015)
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #5
RE: CL: CSKA Moskwa - Manchester United (21.10.2015)
Może było trochę mało sytuacji bramkowych, ale IMO zagraliśmy naprawdę dobre zawody. Szczególnie w drugiej na nich siedzieliśmy. Szanse były, główka Roo, seta Lingarda, gdyby zamiast Felli był ktoś szybszy, to pewnie też by uprzedził bramkarza po zgraniu Martiala. Coś pewnie by się jeszcze znalazło. Także ja jestem zadowolony i czekam na derby.

W deffie również fajnie, duet Smoła-Jones musi grać! Bardzo fajnie Antek i ofc słabiutki Rojo. Mega Morgan, od paru meczów wyeliminował te durne straty i tak jak mówiłem, możemy teraz być z niego wszyscy bardzo zadowoleni. Mega podobał mi się również Herrera. Genialnie nadaje płynności naszej grze. Cały czas pod grą, piłka przyklejona do nogi, szuka gry kombinacyjnej. Jakby jeszcze na szpicy był ktoś szybszy, ruchliwszy, a nie ten kołek, to i próby prostopadłych piłek by się znalazły. Martialem w dalszym ciągu jestem zachwycony, kosmiczna technika, kontrola, szybki. Ogromne marnotrawstwo stawiać go na skrzydle.

Pojawiają się u mnie obawy, żeby się zjebał od tego rzucania pozycjami, a perspektyw na powrót na szpicę nie widać. Nasza gra dużo lepiej wygląda, gdy nie ma Depaya i Herrera gra na dyszce, więc raczej prędko od tego ustawienia nie odejdziemy. Fajnie też Lingard. Zawsze mi się wydawał przeciętnym pod względem technicznym zawodnikiem. Tymczasem wczoraj naprawdę dobry w dryblingu, grze na małej przestrzeni, obecnie zjada na śniadanie Depaya. Apropos Depaya, na razie za mało ławeczki, nic nie zmieniła, niech siedzi dalej.

No i tak jak widać, Wy też wystawiacie wysokie oceny indywidualne dla zawodników, więc coś w tej grze musiało być. Możliwe, że moje zadowolenie wynika z faktu, że nie widziałem meczu z Evertonem, a Wy po obejrzeniu "najlepszego meczu United pod wodzą LVG" jesteś nienasyceni tym, co zobaczyliście wczoraj Wink

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-10-2015 14:07 przez RedLucas.)
22-10-2015 14:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: CL: CSKA Moskwa - Manchester United (21.10.2015) - RedLucas - 22-10-2015 14:06

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości