Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 3-2 Arsenal (28.02.2016)
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #3
RE: PL: Manchester United 3-2 Arsenal (28.02.2016)
RedLucas napisał(a):PS. Można z silnym rywalem rozsądnie zagrać końcówkę? Można! Tylko na końcu pierwszej połowy i początku drugiej za mocno daliśmy się zepchnąć.

Cieszę się, że Luj wyciągnął wnioski przede wszystkim z meczu przeciwko Chelsea. Ba, podziwiam, że ci młodzi mieli głowę na karku i potrafili się zabawiać przy chorągiewce. Cieszę się, że Luj wyciągnął wnioski z poprzedniego meczu przeciwko Arsenalowi. Byliśmy bardzo dobrze zorganizowani w tym swoim wysokim pressingu, ale przede wszystkim chodziło o to, żeby wyłączyć środek pola z gry przodem do naszej bramki poprzez ścisłe krycie. Świetnie się to udało chociaż kosztowało to nas sporo sił. Na przykładzie Herrery to najlepiej widać, chłop nie miał sił biegać, wyglądał jakby miał zaraz paść na tym boisku.

Nie oglądałem ostatnich dwóch meczów, ale dzisiaj jestem pod wielkim wrażeniem. Zespół przetrzepany kontuzjami, a naprawdę dobrze to wszystko wyglądało. MOTM na pewno Rashford. Młody jest niebywale szybki, nieziemsko. Do tego gra mądrze, dobrze się ustawia. Dwa mecze w barwach United i 4 bramki. Dobra średnia Big Grin Kolejny plus to Depay. Przyznam się, że jak czytałem opinie po ostatnich meczach to nie chciało mi się troche wierzyć w taką przemianę. Świetnie się zastawia, utrzymuje przy piłce, zaczął z przekonaniem dryblować na pełnej szybkości, dużo bardziej zaangażowany w defensywę (chociaż tutaj jeszcze kilka uwag mu się należy). Takiego Depaya chcę oglądać Smile
Mensah bardzo pewnie w defensywie, dobre wejście. Varela znakomicie w ofensywie, ale w obronie dużo słabiej. Uważam, że z chłopaka mogą być ludzie, tak jak z Rafaela. Ma szybkość, przyspieszenie, drybling i kapitalną technikę. Takich zawodników, w typie Rafaela czy Evry chcę oglądać na naszych bokach obrony. Nie jakiegoś Darmiana, który tylko czeka z tyłu, żeby móc wycofać piłkę do parówy. Schneiderlin kilka odbiorów, powalczył, ale w kluczowym momencie dał dupy. Mata fajny występ, ale bez fajerwerków.

Świetny mecz, dużo bramek, szybkiej gry, walki. Przyznam się, że takich ciarek jak po drugiej bramce Rashforda to dawno nie miałem. To jest piękne uczucie gdy tacy młodzi zawodnicy robią robotę. Podobnie ucieszył mnie występ Depaya. Chcę więcej!!! Smile

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
28-02-2016 18:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Manchester United 3-2 Arsenal (28.02.2016) - Ruuuuuuuuuud - 28-02-2016 18:30

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości