Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 3-2 Arsenal (28.02.2016)
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #6
RE: PL: Manchester United 3-2 Arsenal (28.02.2016)
Coś wspaniałego. Mecz na szczycie zdominowany przez wychowanków naszej akademii, bohaterem 18-sto letni młodzik, który na dobrą sprawę nawet nie zdążył się zadomowić w drużynie u-21. Na zapleczu pierwszej drużyny mamy naprawdę sporo talencioków i fajnie, że w końcu jest manager, który nie boi się a nich stawiać (oczywiście, kontuzje im "pomogły", ale to decyzja Luiego, że kadra jest na tyle wąska, że młodzież dostaje szanse). Ciągle mam nadzieję, że ktokolwiek będzie następcą Luiego, to będzie kontynuował tą politykę.

Co do meczu - błędów oczywiście nie brakowało. Varela kilka razy na początku nie ogarnął, ale to jak się potrafił odbudować świadczy o tym, że chłopak mentalnie jest gotowy. A jeśli chodzi o jego grę w ataku to trudno mu cokolwiek zarzucić. Podobać się mógł również Lingard, który znowu "zapunktował". Bałem się o niego, bo z Duńczykami był fatalny, ale wczoraj kolejny raz pokazał jak pożytecznym może być zawodnikiem. Kolejny mecz na szycie, w którym daje nam coś extra.

Trochę zawodzi mnie Morgan - liczyłem, że kupujemy absolutnego kocura. Zawodnika, który niemal w pojedynkę trzęsie całą ligę, a tymczasem Francuz w kluczowych momentach daje ciała. Wcale nie mam przekonania, czy jeśli np. rzucilibyśmy w jego miejsce Tofu-Mensaha, to stracilibyśmy na jakości...

Oczywiście na duży plus Depay i wspomniany wcześniej Rashford.

Są zawodnicy, którym chce się grać, którzy się nie boją i potrafią grać na większej prędkości - są wyniki i fajna gra. Oby tak dalej!

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
29-02-2016 16:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Manchester United 3-2 Arsenal (28.02.2016) - michal85 - 29-02-2016 16:15

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości