Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
United w sezonie 2016/2017
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #2
RE: United w sezonie 2016/2017
Jose i Edzio zrobili w tym okienku fantastyczną robotę. FANTASTYCZNĄ. Co prawda jak większość uważam, że zapłaciliśmy za dużo za Pogbę, a Ibra mógłby być trochę młodszy. Jednak Mou wiedział co robi, wzmocnił każdą pozycję w zespole i na tą chwilę jesteśmy moim zdaniem drużyną kompletną. Do pełni szczęścia brakuje mi tylko takich prawdziwych skrzydłowych, ale może Young będzie dostawał więcej szans lub Depay w końcu się ogarnie. Przyszli do nas zawodnicy z najwyższej półki, w połączeniu z takim trenerem jak Mou to może wypalić już w tym sezonie. Naprawdę mocno wierzę, że jesteśmy odpowiednio mocni by zdobyć tytuł. Oczywiście ten sezon to nie będzie to samo co poprzednio, tym razem City ma trenera i znowu nakupili nowych grajków, Chelsea fajnie się wzmocniła i zaczyna wszystko od nowa ze świetnym trenerem, ba, nawet LFC może w tym sezonie mocno namieszać, bo Klopp robi robote. Lisy w dalszym ciągu świetnie poukładani, utrzymali większość zawodników, Musa może wypalić, ale wątpie, żeby w tym sezonie udało im się powtórzyć sukces z poprzedniego. Walka o top4 - tak, walka o majstra - nie.

------------------------------Ibra/Rash----------------------------
------------------------------Roo/Miki------------------------------
Martial/Depay---Pogba/Herrera------------------Lingard/Young
----------------------------------Carrick/Morgan-------------------
Shaw/Rojo-----Bailly/Blind---Smalling/Jones----Valencia/Fosu
--------------------------De Gea/Romero--------------------------

Tak ja bym to widział, ale coś mi się wydaje, że Young może dostawać szanse na prawej obronie. Poza tym mam nadzieję, że Fellainiego będziemy oglądać tylko z zespołami grającymi dobrze w powietrzu, jako zadaniowiec. Jak widać nie ma tutaj też miejsca dla Maty i myślę, że Hiszpan może sporo czasu siedzieć na ławce. Aczkolwiek po tych kilku spotkaniach odnoszę wrażenie, że to raczej Depay będzie w hierarchii Jose na ostatnim miejscu, a Mata może dostawać szanse gry na bokach lub na pozycji Rooneya (w przypadku gdy Henrich grałby na skrzydle).

Mam świadomość, że początek sezonu może wyglądać przeciętnie, ale wierzę, że z biegiem czasu będzie tylko lepiej Smile Poza tym mamy takie indywidualności w zespole, że mogą oni pociągnąć ten wózek sami w tych słabszych chwilach.

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
10-08-2016 13:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
United w sezonie 2016/2017 - Intel - 25-05-2016, 13:40
RE: United w sezonie 2016/2017 - Ruuuuuuuuuud - 10-08-2016 13:54

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości