Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
United w sezonie 2016/2017
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #22
RE: United w sezonie 2016/2017
Intel napisał(a):W sprawie Darmiana sekunduję Krzyśka, bo rola zapchajdziury i wyrobnika to coś, co bez wahania można powierzyć młodym.
Też bym tak chciał. Ale w sumie już zatraciłem się w myśleniu Mou i dlatego pewno tak pisałem o Darmianie Big Grin Jesli jego funkcje miałby pełnić młody, to wybór jest oczywisty.

Intel napisał(a):Tak jak też sygnalizowałem wcześniej, pożegnałbym się z kimś z pary Smalling/Jones - sam nie wiem z kim.
Dla mnie mega ciężka sytuacja i sam nie wiem, co bym zrobił, tym bardziej, że IMO Keane jest już klepnięty i niedługo go potwierdzimy. W teorii wówczas mamy 6 stoperów (bo Blind już oczywiście został przyspawany do tej obrony i nikt nie pamięta, że to pomocnik), z czego jednym jest właśnie Blind, drugi jest kontuzjowany, a dwóch jest szklanych (Jones, Smoła). Więc szczerze mówiąc nie zdziwię się, jak do stycznia zostaniemy z tymi ludźmi, a jak wróci Rojo, wówczas jednego z tej dwójki się pozbędziemy.

Chociaż IMO lepiej pożegnać się jednym z nich już teraz, a żeby realną opcją był Tuanzebe. Ale z którym? Czort wie. Dla mnie zawsze większy talent i charakternie bardziej podobał się Jones. Ma gorsze warunki i jest jeszcze bardziej szklany. Ale jest też młodszy i to jego bym zostawił. Ostatni sezon za LVG był dla mnie zaskoczeniem ze strony Smoły. Nagle z dupy wskoczył na level bardzo wysoki. Teraz zaliczył równie szybki zjazd. Jedna wielka niewiadoma, jaki Smoła będzie w następnym sezonie.

Silvan napisał(a):Niestety zauważcie, że Mikrofon jest zawodnikiem, którego jakimś dziwnym trafem NIE MOŻNA odstawić na bok. ZAWSZE jest jakiś powód, żeby nim tak dużo grać: a to kontuzje, a to rotacja, a to niscy rywale, a to ktoś nie ma formy, a to przyda się siła fizyczna, a bo na wrzutkę dobry, a bo zupa była za słona!

A nie przesadzaj Wink Powód był tylko jeden. Za wąska kadra. Na mecze trudne, bardzo fizyczne, grając w trójce w środku może być przydatny. A na grę z ogórkami nie wierzę, że Mou stawiałby na niego mając do dyspozycji grajka dużo lepszego technicznie, z wizją, z przeglądem. On po prostu takiego piłkarza nie miał.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
30-05-2017 15:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
United w sezonie 2016/2017 - Intel - 25-05-2016, 13:40
RE: United w sezonie 2016/2017 - RedLucas - 30-05-2017 15:00

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości