Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 2-0 Southampton (19.08.2016)
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #5
RE: PL: Manchester United - Southampton (19.08.2016)
Nie wymagam, żeby nasi grali takim pressingiem i tak wysoko jak City. Wręcz przeciwnie, uważałem, że taki Lujowski pressing do niczego nas nie prowadzi i cieszę się, ze tak szybko od tego odeszliśmy za Jose. Chodzi mi po prostu o to, że nie chciałbym oglądać w następnych meczach takiej rozpaczliwej obrony we własnym polu karnym. Soton potrafiło nas trzymać na dystans, utrudniać nam grę dalej od swojej bramki, tego oczekuję. Wczoraj po przejęciu piłki Pogba zaczynał nasze akcje na 16 metrze od swojej bramki. Taka gra ani nie pozwala wykorzystać jego atutów, ani nie ułatwia wyprowadzania szybkich ataków, bo do przebiegnięcia jest całe boisko. Już nie mówiąc, że taka gra nie przystoi United z tak słabym rywalem Wink Oczywiście to też mogło w pewnym stopniu wynikać z ustawienia Soton, zagęszczenia przez nich środka, ale powinniśmy dać sobie z tym radę i narzucać swój styl gry, swoje tempo. Może to przyjdzie z czasem, ale ja póki co oceniam ten jeden konkretny mecz, a wczoraj mogło być lepiej Wink

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
20-08-2016 16:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Manchester United - Southampton (19.08.2016) - Ruuuuuuuuuud - 20-08-2016 16:14

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości