Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LC: Manchester United 1-0 Manchester City (26.10.2016)
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #4
RE: LC: Manchester United 1-0 Manchester City (26.10.2016)
Wszystko właściwie powiedzieliście. Żadnych nowych wniosków właściwie też nie ma. Taki sam mecz, jak ostatnie, tylko wynik dobry. Jedyne zmiany, to naprawdę dobry mecz Rojo. Zlatan w drugiej połowie, to ten Zlatan, którego chciałbym oglądać. W pojedynkę tak naprawdę rozbujał naszą grę. Pogba dalej gówno. Mógłby usiąść też na trochę. Miki jest fit, Morgan szansę powinien dostać też, więc jest kim grać w tym rejonie boiska.

No i jeszcze krótko o Shaw, Shawu, Shawie (? Big Grin ). No niestety póki co, to jest Luke z pierwszego sezonu w United. Co było największym atutem Luke'a przed złamaniem nogi? Niesamowite przygotowanie fizycznie, motoryka, sprawność. Fizycznie był bestią. Wykonał kolosalną pracę przed tamtym sezonem. Teraz znów jest ciut okrągły, powolny, mało zwrotny. Ale wiadomo kontuzja bardzo poważna. Dla mnie ten sezon dla niego to przetarcie, zbudowanie pewności siebie, zapomnienie o tamtej kontuzji. Ale od nowego sezonu chciałbym już zobaczyć Luke'a sprzed złamania.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
28-10-2016 11:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: LC: Manchester United 1-0 Manchester City (26.10.2016) - RedLucas - 28-10-2016 11:27

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości