Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Everton 1-1 Manchester United (04.12.2016)
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #8
RE: PL: Everton 1-1 Manchester United (04.12.2016)
Pominąłeś jeden istotny fakt. Hiddink zdążył w sporym stopniu już uzdrowić Chelsea zastałą po Mou. Nie można porównywać tego, co zastał Mou, a tego, co zastał Conte. My w 3 lata tak naprawdę wymieniliśmy CAŁĄ kadrę, czy to nie wariactwo? Jak zmieniła się kadra Chelsea w ciągu ostatnich 3 lat?

Poza tym mówisz, że Conte wprowadził na szczyt znów Edena i Coste. Ale właśnie obaj to zawodnicy topowi, których być może wystarczyło "tylko" zmotywować, może zwrócić uwagę na coś jeszcze. Piszesz też o ustawieniu. Mou też szuka, Conte znalazł stosunkowo szybko. Ale IMO Mou teraz też już znalazł.

Cóż, ja czekam z niecierpliwością na to, co się wydarzy. Nie daję sobie za Mou ręki uciąć, ale jestem ciekawy. W każdym bądź razie to będzie miesiąc prawdy dla Mou i o co będziemy grać w tym sezonie. Terminarz na grudzień stosunkowo łatwy, więc zobaczymy. Gra niby jest, czekam na wyniki.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
06-12-2016 00:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Everton 1-1 Manchester United (04.12.2016) - RedLucas - 06-12-2016 00:32

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości