Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klubowe Mistrzostwa Świata: Japonia 2008
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #16
Re: Klubowe Mistrzostwa Świata - Japonia 2008
Moja 11stka:

Kuszczak

Neville Evans Vidić Evra

Nani Scholes Anderson Giggs

Rooney Tevez

Przewiduję wynik 3:0 dla nas. Gole - Andersona(bo on musi wreszcie kiedyś strzelić), Rooneya i kogoś, nie wiem kogo(np GiggsaTongue).
Jakby szybko padły gole, to za Rooney można dać Welbecka, a nieco później także sciągnąć Giggsa albo Nevilla, żeby nie pomarli ze starościTongue(oczywiście pół żartem to mówię).
Podobno Foster nie pojechał? Bo ja bym go dała do półfinału, a w finale Tomek lub Saar, no ale teraz nie wiem czy pojechał, więc daje Tomka.
A na finał mógłby Berba wejść, choć chciałabym by Tevez zagrał dwa mecze - on tego baaardzo potrzebuje. Tak samo Scholes, a za Giggsa może grac w finale Parku. I środek pola może inaczej, zamiast Andersona np Carrick lub Fletch i za Naniego - Ronald.

Generalnie to mamy to wygrać, więc boje się wystawienia Welbecka w pierwszym składzie, w każdym razie nie na finał. Tak samo Neville i Giggs może powinni finał z ławki zacząć, bo w półfinale powinni jednak sobie pograć, niech próbują łapać formę...

Zupełnie nie wiem co z tym Berbatovem - z jednej strony powinien odpocząć, tzn niby jest po kontuzji więc mógłby posiedzieć na trybunach, ale z drugiej własnie powinien sie zgrywac z United...ale ja chce Teveza od początku... A Rooneyowi szkodzi to jak nie gra Big Grin Trudna sprawa, cieszę się ze to Ferguson musi się tym matwić. A mój typ składu na pewno jak zwykle się nie sprawdzi :roll:

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
16-12-2008 00:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: Klubowe Mistrzostwa Świata - Japonia 2008 - branka - 16-12-2008 00:29

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości