Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klubowe Mistrzostwa Świata: Japonia 2008
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #31
Re: Klubowe Mistrzostwa Świata - Japonia 2008
Ciekawe, Tomek nie gra i nie ma go na ławce - czyżby miał kontuzję? W ogóle brak bramkarza na ławie!(edit: chyba jednak Kuszczak jest na ławce, składy sprawdzałam w match-trackerze, ale tam jest zdaje się jakiś błąd).
Fajny mecz - otwarty. Na razie nie gramy najlepiej, może wręćz gorzej, przeciwinicy łatwo zabierają nam piłki i mają groźniejsze sytuacje. Saar już zaliczył świetną interwencję. Zobaczymy jak będzie dalej, skład jest prawie identyczny jak myślałam, że będzie - tylko Giggs w ataku. A Ronaldo jak dla mnie na razie gra z naszych najlepiej - troche niedokładnie, ale najwięcej groźnych akcji idzie do niego. A Nani jak zwykle mnie niemiłosiernie wkurza! Dzis w ogóle przechodzi samego siebie.

Edit1: O, 1:0 dla nasSmile Vidic. A piłkarze Osaki już się chyba wybiegali i zmęczyli, a my zaczynamy przejmować kontrolę.

Edit2: 2:0 do przerwy - Ronaldo. Podobny gol do pierwszego. Chyba przy obu asyste zaliczył Giggs(drugi padł z rogu). Diabły przejęły inicjaywę, dominują na boisku, ale jest dużo niedokładności i głupich strat, które Osaka groźnie wykorzystuje. Nani jest zdecydowanie najsłabszy, nie wychodzi mu dzis kompletnie nic, powinien zejść. Tevez na razie tez nie błyszczy. Niemniej jesteśmy w ogólnym obrazie lepsi no i prowadzimy dwoma bramkami.

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
18-12-2008 11:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: Klubowe Mistrzostwa Świata - Japonia 2008 - branka - 18-12-2008 11:50

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości