Ankieta: Kto był najlepszym piłkarzem spotkania z Southampton?
Ankieta jest zamknięta.
Darron Gibson 0% 0 0%
Rodrigo Possebon 0% 0 0%
Wayne Rooney 9.09% 1 9.09%
Dimitar Berbatow 81.82% 9 81.82%
Danny Welbeck 0% 0 0%
Nani 9.09% 1 9.09%
Michael Carrick 0% 0 0%
Ryan Giggs 0% 0 0%
Anderson 0% 0 0%
John O'Shea 0% 0 0%
Jonny Evans 0% 0 0%
Nemanja Vidic 0% 0 0%
Gary Neville 0% 0 0%
Edwin van der Sar 0% 0 0%
Razem 11 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FA Cup: Southampton 0-3 Manchester United (04.01.2009)
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #16
Re: FA Cup: Southampton - Manchester United (04.01.2009; 17:00)
Miły dla oka mecz, zakończony przekonywującym zwycięstwem 3-0, choć mogło być dużo lepiej.

Ocenki: (1/10)

Van der Sar - 7 - bezrobotny

Neville - 6,5 - w pierwszej połowie ładnie cisnął w ofensywie, w defensywie dał się ze dwa razy ograć z tego co pamiętam, w drugiej połowie zgasł
O'Shea - 6,75 - nie najgorszy występ, niby drewniany, ale tak mogą mówić tylko ludzie, którzy kierują się stereotypami, bo Irlandczyk często szedł do przodu, ładnie się włączał w akcje, a w obronie też może ze dwa razy go ograli, no i bramka niemalże na jego konto Wink
Vidic - 7 - dużo roboty to on nie miał, jednak jesli już trzeba było zainterweniować to robił to bezbłędnie
Evans - 6,5 - dał się ograć kilka razy, raz omal to nie skończyło się utratą bramki, kilka razy też źle wyprowadził piłkę, poza tym bez zastrzeżeń

Carrick - 6,75 - bez błysku jakoś, choć nie mam sie do czego przyczepić
Anderson - 7,5 - w pierwszej połowie mało widoczny, za to w drugiej po wejściu Gibsona i Possebona to on przejął dowodzenie w środku pola i wychodziło mu to dobrze, często się włączał w akcje ofensywne, szkoda, że nie strzelił bramki, miał okazję, ale jeszcze musi poczekać
Giggs - 6,5 - jakoś nie zapadła mi jego gra w pamięć, podobnie jak u Carricka

Nani - 7,5 - chyba nasz motor napędowy w tym spotkaniu, bardzo groźny w ataku, nie tracił głupio piłek, talent w nim drzemie, ale musi zacząć częściej to potwierdzać
Wlebeck - 7,25 - pod wrażeniem jestem, odnalazł się idealnie przy pierwszej bramce, mógł strzelić jeszcze drugą i ogólnie bardzo aktywny, szukał gry, dobry występ
Berbatov - 7,5 - również bardzo dobrze, dzisiaj w roli podającego, najczęściej przed polem karnym i starał się rozrzucać piłki, czasami miałem wrażenie, że jakiś sfrustrowany jest, to pewnie z powodu braku bramki, według mnie tego mu trzeba i modliłem się, żeby coś ustrzelił

Gibson - 6,25 - nic nie wniósł, grał bodajże na prawej stronie, bo często stamtąd uderzał, jakby się przyłożył to strzeliłby jeszcze jedną bramkę, jednak był ciągle blokowany, dośrodkowania też mu nie wychodziły
Possebon - 6 - oprócz kilku strat niczym się nie wyróżnił, po prostu grał
Rooney - 7 - sporo ożywienia wprowadził, trochę mobilizował drużynę, bo zaczęli się cofać do defensywy, świetne zachowanie przy bramce Gibsona

W ankiecie głosuję na Naniego, bo to on dzisiaj najczęściej ciągnął naszą grę. Pochwały również dla Berbatova, Andersona i Vidica.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
04-01-2009 19:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: FA Cup: Southampton - Manchester United (04.01.2009; 17:00) - mucha - 04-01-2009 19:44

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości