Ankieta: Kto był najlepszym piłkarzem spotkania z Southampton?
Ankieta jest zamknięta.
Darron Gibson 0% 0 0%
Rodrigo Possebon 0% 0 0%
Wayne Rooney 9.09% 1 9.09%
Dimitar Berbatow 81.82% 9 81.82%
Danny Welbeck 0% 0 0%
Nani 9.09% 1 9.09%
Michael Carrick 0% 0 0%
Ryan Giggs 0% 0 0%
Anderson 0% 0 0%
John O'Shea 0% 0 0%
Jonny Evans 0% 0 0%
Nemanja Vidic 0% 0 0%
Gary Neville 0% 0 0%
Edwin van der Sar 0% 0 0%
Razem 11 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FA Cup: Southampton 0-3 Manchester United (04.01.2009)
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #19
Re: FA Cup: Southampton 0-3 Manchester United (04.01.2009)
Nie jestem do końca zadowolony po tym spotkaniu: taką drużynę jak Southampton znajdującą się niemalże na samym dnie Championship powinniśmy odsyłać z bagażem bramek przynajmniej 6-7 (w dodatku od 36 minuty grając w przewadze!). Co prawda prowadzaliśmy grę przez całe spotkanie, ale nie było to jeszcze to co chcielibyśmy widzieć- przede wszystkim więcej strzałów z dystansu i więcej dokładności.Niepokoi ta nieporadność już pod bramką przeciwnika- pod koniec meczu nawet sam Vidic gnał do przodu i chciał strzelić bramkę :lol:
Oceny niektórych piłkarzy:
Evans dzisiaj troszkę słabsze spotkanie w wykonaniu naszego młodego defensora- kilka niedokładnych podań i dał się przynajmniej dwukrotnie za łatwo ograć :/
Neville całkiem nieźle nasz kapitan dzisiaj sobie radził, brak zarzutów, trochę więcej mógł się w ofensywie udzielać Wink
Nani w miarę dobre spotkanie Portugalczyka, widać poprawę w grze- starał się dzisiaj bardzo, ale wiemy że stać go na lepsze
Welbeck pierwszy raz miałem okazje widzieć go w grze i baardzo mi się spodobał- piekielnie szybki, dobry technicznie, nie odpuszcza- będą z niego ludzie Big Grin
no i na deser: Berbatov znakomity mecz Bułgara, jak napisał sebos jeden z lepszych występów w koszulce Diabłów. Każde podanie było wręcz genialne, znakomicie obsługiwał partnerów, ale niestety oni nie potrafili tego wykorzystać. Świetnie zastawiał się z piłką przez co nikt nie był w stanie mu jej odebrać (podczas meczu naliczyłem chyba tylko jedną taką sytuację). A wszystko tak niby leniwie, od niechcenia. Nie mogłem się nacieszyć jego znakomitą postawą... Szkoda, że nie strzelił bramki- należała mu się jak nikomu innemu

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
04-01-2009 20:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: FA Cup: Southampton 0-3 Manchester United (04.01.2009) - Lukas - 04-01-2009 20:44

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości