Ankieta: Najlepszy piłkarz meczu przeciwko Blackburn?
Ankieta jest zamknięta.
Tomasz Kuszczak 4.00% 1 4.00%
Rafael da Silva 0% 0 0%
Rio Ferdinand 0% 0 0%
Jony Evans 0% 0 0%
Patrice Evra 8.00% 2 8.00%
Cristiano Ronaldo 36.00% 9 36.00%
Paul Scholes 0% 0 0%
Michael Carrick 0% 0 0%
Nani 0% 0 0%
Wayne Rooney 44.00% 11 44.00%
Dimitar Berbatow 8.00% 2 8.00%
Razem 25 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 2-1 Blackburn (21.02.2009)
Damian91 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 253
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #16
Re: PL: Manchester United 2-1 Blackburn (21.02.2009)
Jak sie dowiedziałem że Kuszczak będzie dzisiaj bronił to miałem wielką nadzieję że pokaże sie z dobrej strony, zaimponuje Fergiemu, kolegom, kibicom bo jednak chciałbym żeby dostawał więcej szans. Ale niestety nie popisał sie zbytnio. Szczególnie przy stracie gola moim zdaniem powinien zostać w bramce widząc że sytuację próbuje uratować Rio albo pójść dalej za Santa Cruzem ale rzucił sie na Rio w konsekwencji czego przeciwnik miał pustą bramkę. Fergi kręcił głową i wiadomo było że nie był zadowolony z całej sytuacji. Szkoda że rekord drużynowy został przerwany ale Edwina nie i miajmy nadzieję że jeszcze długo nie będzie. Do tego te niepewne wykopy Kuszczaka mnie denerwowały z czego jeden w trybuny. Jedynie dobrze sie spisał w tej akcji co był słupek i złapał dobitkę. Ogólnie Kuszczak jest bardzo niepewny w bramce i zawsze jak jest jakaś akcja pod naszą bramką to sie boje że zaraz coś spieprzy.

Co do innych piłkarzy to moim zdaniem najlepiej zagrał Roo i to do niego leci mój głos w ankiecie. Strzelił gola, był wszędzie tam gdzie być powinien, świetnie rozgrywał a jak trzeba było to sam próbował coś zdziałać. I za to kocham Roo, za jego głód gry i zwycięstwa. Dobrze też Evra, który jak zwykle radził sobie w obronie, włączał sie w akcje ofensywne. Ronaldo też przyzwoicie, nareszcie strzelił koło murku w wyniku czego zdobył piękną i bardzo ważną bramkę.
Co do innych zawodników to już bardzo dużo zostało napisane wyżej.

Ogólnie mecz nie był najpiękniejszy ale ważne że zdobyliśmy kolejny 3 pkt i uciekliśmy reszcie w tabeli Smile
22-02-2009 02:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United 2-1 Blackburn (21.02.2009) - Damian91 - 22-02-2009 02:00

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości