Ankieta: Kto był najlepszym piłkarzem spotkania z Wigan Athletic
Ankieta jest zamknięta.
Edwin van der Sar 0% 0 0%
John O'Shea 0% 0 0%
Nemanja Vidic 0% 0 0%
Jonny Evans 0% 0 0%
Patrice Evra 0% 0 0%
Cristiano Ronaldo 0% 0 0%
Michael Carrick 16.67% 4 16.67%
Paul Scholes 0% 0 0%
Anderson 0% 0 0%
Wayne Rooney 0% 0 0%
Dymitar Berbatov 37.50% 9 37.50%
Carlos Tevez 45.83% 11 45.83%
Ryan Giggs 0% 0 0%
Ji-Sung Park 0% 0 0%
Razem 24 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Wigan Athletic 1-2 Manchester United (13.05.2009)
truered Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 483
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #16
Re: PL: Wigan Athletic - Manchester United (13.05.2009; 21:00)
fidain napisał(a):Bardzo ładnie za to dla mnie Berbatov (MOTM)
Wtf?! Ale Berbatov nie zrobił nic pożytecznego, raz wyłozył ładnie piłkę Rooneyowi, a oprócz tego niewidzialny. Dla mnie MOTM albo Teveziak albo Carrick. Tevez za to,że wszedł w spotkanie jak z Tottenhamem, od razu rozruszał z przodu, zdobył bramkę i sporo walczył oraz starał się bardzo. Carrick- asysta oraz bramka, duzy spokój(czasami aż za duży) w rozegraniu, nieźle w defensywie.
Na minus, para środkowych obrońców, bo obaj popełnili sporo błędów, nie zdziwię się jak podejdziemy do spotkania z Arsenalem bez Vidica( kara za uderzenie łokciem Rodallegi). Evans kilkakrotnie minął się z piłką w pierwszej połowie, czym umożliwił szybki atak zawodnikom Wigan: Valencii oraz Rodalledze. Słaby mecz Andersona, który nie pokazał chyba ani jednego dobrego zagrania w pierwszej połowie. Znacznie więcej oczekiwałem od Brazylijczyka. Słaby mecz Crisa, który tylko aktorzył, a mało grał. Partaczył sytuacje , które w zeszłym sezonie wykorzystałby z palcem w odbycie. Tracił sporo piłek i nie miał pomysłu na grę. Nie spodobała mi się sytuacja, kiedy Wigan zgubiło piłkę i była szansa na kontrę, a Cris podszedł do piłki i zaczął z nią truchtać, a tymczasem zawodnicy Wigan wrócili i szansa na kontrę zniknęła. Rooney sporo walczył, szarpał, ale mało z tego wynikało. Zmarnował świetną szansę na bramkę, ale dużo walczył, cofał się i ubezpieczał kolegów, dlatego można postawić plusik przy jego występie. Evra zaliczył niezły występ, dobrze w defensywie, odważnie z przodu, siał popłoch w szeregach Wigan. O'Shea mniej aktywny od Francuza, ale nie popełnił błędów w defensywie. Edwin mógł lepiej ubezpieczać krótki słupek, ale poza tym spisywał się nieźle przy obronie strzału N'Zogbii. Scholesy troszkę rozczarował, ale poszedł kilka razy do przodu, uspokajał grę, lecz nie był to Scholes do którego zdążyliśmy się przyzwyczaić. Jego zmiennik, Giggsy kilkakrotnie popędził do przodu i błysnął w ofensywie, lecz to było wszystko na co było go stać tego wieczoru. Park grał zbyt krótko, żeby go oceniać, ale pamiętam, że dwa razy szarpnął skrzydełkiem.

We'll never die
We'll never die
We'll never die
We'll never die

We'll keep the red flags flyin' high
Cos' Man United will never die!

Mój blog:
http://www.ozinjusz.blogspot.com/
14-05-2009 01:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Wigan Athletic - Manchester United (13.05.2009; 21:00) - truered - 14-05-2009 01:49

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości