Ankieta: Kto był najlepszym piłkarzem spotkania z Wigan Athletic
Ankieta jest zamknięta.
Edwin van der Sar 0% 0 0%
John O'Shea 0% 0 0%
Nemanja Vidic 0% 0 0%
Jonny Evans 0% 0 0%
Patrice Evra 0% 0 0%
Cristiano Ronaldo 0% 0 0%
Michael Carrick 16.67% 4 16.67%
Paul Scholes 0% 0 0%
Anderson 0% 0 0%
Wayne Rooney 0% 0 0%
Dymitar Berbatov 37.50% 9 37.50%
Carlos Tevez 45.83% 11 45.83%
Ryan Giggs 0% 0 0%
Ji-Sung Park 0% 0 0%
Razem 24 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Wigan Athletic 1-2 Manchester United (13.05.2009)
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #17
Re: PL: Wigan Athletic - Manchester United (13.05.2009; 21:00)
truered napisał(a):Wtf?! Ale Berbatov nie zrobił nic pożytecznego, raz wyłozył ładnie piłkę Rooneyowi, a oprócz tego niewidzialny
"Niewidzialny"? Dobry żart :lol: W pierwszej połowie dwoił się i troił, praktycznie każda akcja szła przez niego, w drugiej połowie również bardzo dobrze.

Tak jak mówiłem przed mecze, nieważne ile, nie ważne nie jak, ważne że 3 pkt. Owszem nasza gra wczoraj szczególnie w obronie wyglądała marnie, ale w tej ostatniej części najważniejsze są zwycięstwa.
Złe warunki do gry w piłkę, nasi jeździli po tym boisku jak po lodowisku. Stąd też straciliśmy pierwszą bramkę. Vidic nie był faulowany, po prostu ujechała mu noga i nie był w stanie zatrzymać zawodnika Wigan.
Mecz tak na prawdę mogliśmy rozstrzygnąć już w pierwszej połowie. Berbatov wypracował kolegom dwie świetne sytuacje, niestety zarówno Rooney jak i Carrick co tu dużo mówić spierdolili sprawę...
Jeśli chodzi o bramkę Teveza, to wydaje mi się że on sam nie wie jak ta piła wpadła do siatki, ale to mało ważne, czy tak chciał czy tak mu wyszło po prostu... ważne że wszedł i strzelił, dając nam możliwość szukania zwycięskiej bramki.

Jeśli chodzi o poszczególnych zawodników to:
VDS - wybronił kilka bardzo groźnych strzałów, przy bramce bez szans

O'Shea - na swoim poziomie

Vidic - kilka błędów mu się przytrafiło wczoraj, wiem że przy bramce się poślizgnął no ale to z jego winy ona padła

Evans - bardzo słabo, już na początku po jego dwóch dziecinnych błędach mogliśmy stracić bramkę... później już było lepiej

Evra - jak zawsze bardzo aktywny z przodu, z tyłu bez jakiś większych błędów

Ronaldo - słabo... miał 3 wolne (o ile dobrze liczę) i każdy jego strzał zostawał w murku...Co chwile leżał na ziemi i płakał...

Carrick - bramka i asysta, jednak jeśli chodzi o rozgrywanie to momentami wyglądało tak jakby nie miał pomysłu na grę...

Scholes- nie było źle, ale dobrze też nie...

Anderson - słabiutki mecz, mało co mu wychodziło...

Rooney - starał się bardzo, dużo walczył biegał, jednak nie wykorzystał dwóch świetnych sytuacji...

Berbatov - jak dla mnie MOTM. W pierwszej połowie gdyby nie on to byśmy nie mieli sytuacji do strzelenia bramki. W drugiej również bardzo aktywnie. Świetna zagrania, parę fajnych rajdów, szkoda tylko że nie miał okazji by strzelić bramkę...

Tevez - wszedł i strzelił, czyli zrobił to co do niego należało...

Giggs - ok

E:

fidain napisał(a):Co do Ronaldo - pamiętacie akcje z pierwszej polowy kiedy pośliznął się i stracił piłkę? Jak on wtedy pięknie zapieprzał od jednego zawodnika Wigan do drugiego próbując ją odebrać. A jaką zawziętość w oczach miał wtedy. Coś pięknego - oby tak częściej
Prawie jak Tevez

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
14-05-2009 06:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Wigan Athletic - Manchester United (13.05.2009; 21:00) - Foster - 14-05-2009 06:06

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości