Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MU - okres przygotowawczy do sezonu 2009/10
fasol Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 291
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #76
Re: MU - okres przygotowawczy do sezonu 2009/10
Pytanko do kogoś z MUSC, przed meczem z Boca śpiewaliście przed stadionem, tu pod parasolami gdzie "paulanera" lali? Widziałem z daleka sporą grupę, słychać było dość.
Odnośnie samej gry United to na kolana nie powalała. Cieszy mnie przebudzenie Naniego, ciekawe czy w lidze tez będzie grał równie dobrze, chociaż można się przyczepić, że za długo czasem holuje piłkę zamiast oddać do kolegi, lepiej ustawionego czy wychodzącego na pozycję. Valencia solidny, dobre starty z piłką, potrzebuje napewno zgrania, które przyjdzie z czasem. No i Kuszczak, a konkretnie jego wykopy. Cały stadion już polewał jak któryś raz z kolei sypał piłę w aut. Beznadziejne wykopy. Ja nie widzę następcy Edwina zarówno w jego osobie jak i w osobie Fostera.
Generalnie średni występ Diabłów, ale pozostałych drużyn również. Ja i tak jestem zajarany do tej pory, bo pierwszy raz na żywo zobaczyłem United w akcji. Pozdro dla wszystkich, którzy odwiedzili Allianz Arena(ale kurwa obiekt - z czym my do ludzi na te euro 2012)
01-08-2009 14:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: MU - okres przygotowawczy do sezonu 2009/10 - fasol - 01-08-2009 14:34

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości