Ankieta: Kto był najlepszym graczem w meczu z Boltonem?
Ankieta jest zamknięta.
Edwin van der Sar 0% 0 0%
Gary Neville 0% 0 0%
Jonny Evans 0% 0 0%
Rio Ferdinand 17.65% 3 17.65%
Patrice Evra 0% 0 0%
Antonio Valencia 23.53% 4 23.53%
Anderson 0% 0 0%
Michael Carrick 0% 0 0%
Ryan Giggs 29.41% 5 29.41%
Michael Owen 0% 0 0%
Dimitar Berbatov 29.41% 5 29.41%
Danny Welbeck 0% 0 0%
John O'Shea 0% 0 0%
Paul Scholes 0% 0 0%
Razem 17 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 2-1 Bolton FC (17.10.2009)
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #16
Re: PL: Manchester United vs Bolton FC (17.10.2009; 16:00)
Ad. 1

Nie jestem tutaj od tego, żeby komuś na coś pozwalać, a komuś nie. Dla mnie oczywiste jest to, że jeśli ktoś wylewał poty tygodniami, czy miesiącami i później przychodził mecz, to doskonale wie, że pomimo świetnego przygotowaniu i faktu, że nic mu głowy nie zaprzątało, mogło zwyczajnie nie wyjść. To jest przecież sport.

Ad. 2

Zdanie większości masz w poważaniu, fakty najwidoczniej też Cię nie obchodzą (bramki Rooney'a). Trudno dyskutować w takich warunkach.

Cytat:Problem w tym, że słaba forma większości jest ogólnie znana i jest przyjmowana bez sprzeciwów.
Gdzie? Przez kogo ? Ja osobiście twierdzę, że to jest naturalna kolej rzeczy u sportowca - raz jest forma (oby jak najdłużej), a innym razem nie.

Cytat:Natomiast mam wrażenie, że kibice United, mają swoje złote krowy, w przypadku których wspomnienie o braku formy rodzi mniej więcej taką reakcję jaką właśnie prezentujesz.
Co innego mówienie o formie, a co innego głupawe docinki w stosunku do zawodników, którzy w ostatnich latach byli niezwykle ważnymi zawodnikami drużyny, która dała większości(Tobie może nie - tego nie wiem) tyle powodów do radości.

Cytat:I dokładnie w takim sam sposób reaguje na złe/dobre zagrania Vidica czy Rio.
A ja myślałem, że Ty na poważnie...
Cytat:Znowu michale nie potrafisz normalnie porozmawiać. Już raz Ci o tym pisałem, ale dalej robisz swoje. Sugerujesz mi, że jestem kłamcą i coś wymyślam. [...]Mam nadzieję, że jest to Twoja ostatnia wycieczka ad personam. Zmień formę, bo się zapominasz i zapominasz o tym, że jesteśmy na forum, które służy wymianie opinii. Ja mam taką, Ty masz inną uszanuj to.
Rozumiem, że to też żart? Bo w przeciwnym wypadku w ogóle trudno mi będzie zrozumieć co do mnie prawisz.

Cytat:I powinienem dodać to, o czym nigdy nie zapominasz -> <hahaha> , choć nie do końca wiem jak to sie ma do tego co piszemy.
Ja natomiast po raz kolejny nie wiem co masz na myśli.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
11-10-2009 17:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United vs Bolton FC (17.10.2009; 16:00) - michal85 - 11-10-2009 17:15

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości