Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 2-0 Blackburn Rovers (31.10.2009)
bobsley Offline
Member
***

Liczba postów: 161
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #31
Re: PL: Manchester United 2-0 Blackburn Rovers (31.10.2009)
RedLucas napisał(a):A Roo ostatnio w lepszej formie nie jest

w lepszej formie?? Po jednym meczu i jednej bramce chyba że za udany uważasz występ Roo na AR :|

RedLucas napisał(a):No nie wiem, mnie na przykład dobija, gdy zagra niedokładnie, zagra źle, a ma o to pretensję do całego świata.

w moim odczuciu nie ma pretensji do całego świata tylko jest zły że nie wyszło ... Roo za to np. jak odskoczy mu piłka to ma to w dupie i sie tym nie przejmuje a to znacznie bardziej frustruje niż to że Berbatow jest zły sam na siebie że coś mu nie wyszło do końca <niesforny>

Richard napisał(a):A ty dalej swoje... Powiedz mi, kto wymaga tego od Bułgara ? No kto ? Wymień choć jeden post, po którym można stwierdzić, że dany użytkownik, aż tyle oczekuje od Dimitara.

nie stwierdzam tego ty wkurza mnie sytuacja kiedy Roo gra padakę a każdy przyjmuje to na luzie i szuka samych plusów w jego grze za to całkiem na odwrót jest z Bułgarem którego każdy najmniejszy błąd jest wyolbrzymiany i zaś ciągle to samo że "drewno", "że nie biega" , "że zwalnia akcję" ... prawda taka Roo jest zajebistym zawodnikiem ale nie na pewno zajebistym napastnikiem a to jest różnica i szczerze zaryzykowałbym i wystawił go na skrzydle przecież i tak bardziej tam gra Wazza niż na ataku bo kiedy tylko ma piłkę to zamiast do środka to na skrzydło i centra ... o wiele lepiej podoba mi się współpraca Berabtow-Owen bo przynajmniej Bułgar ma jak z nim zagrać bo Roo jest wszędzie ale nie zawsze tam gdzie jego miejsce :/

W meczu z CFC chciałbym atak Owen-Berbatow!
01-11-2009 12:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United 2-0 Blackburn Rovers (31.10.2009) - bobsley - 01-11-2009 12:21

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości