Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 3-0 Everton (21.11.2009)
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #31
Re: PL: Manchester United 3-0 Everton (21.11.2009)
W pierwszej połowie brakowało nam błysku, klarownych sytuacji, wykończenia. Jednak druga połowa to już popis naszych umiejętności. Cała drużyna zagrała świetnie, tylko napad trochę od tej "świetności" odstawał. Owenowi po prostu trzeba stworzyć sytuację, on gry prowadzić nie będzie. A Wayne najbliższy mecz powinien zacząć od ławki, może go to obudzi.

Oceny:

VDS - ogromny spokój, bezbłędny.

Rafael - fajnie w ofensywie i ku mojemu zdziwieniu naprawdę solidnie w defensywie, chyba trochę nad tym elementem pracował.
Brown - kolejny dobry występ.
Vidić - profesor, oby tak dalej, takiego Vidicia potrzebujemy Smile
Evra - niesamowity, pewny w defensywie i niezmordowany w ofensywie. MOTM

Valencia - dryblować to on nie umie, ale zmysł do gry kombinacyjnej i szczęście do rykoszetów to ma Wink
Fletcher - no to chyba mamy bramkę sezonu. Poza tym bardzo dobra gra.
Carrick - świetne zawody, trochę lepszy od Fletcha.
Giggs - no i znowu Fergie na siłę wystawia go na skrzydle. Owszem, miał parę meczów w tym sezonie, gdy na skrzydle fajnie wyglądała ta jego gra, ale od paru meczów na lewym skrzydle mamy tylko Evrę.

Rooney - słabo, tak jak mówiłem, w najbliższym meczu czas na ławeczkę.
Owen - on błyszczy tylko bramkami, a że okazji dziś nie miał, to i był niewidoczny Wink

Rezerwowi:

Tutaj tylko bym chciał powiedzieć, że w przyszłym meczu od pierwszych minut chciałbym zobaczyć Obertana. Gibson i Scholes solidnie.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
22-11-2009 08:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United 3-0 Everton (21.11.2009) - RedLucas - 22-11-2009 08:48

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości