Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CC: Manchester United 2:0 Tottenham Hotspur (01.12.2009)
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #16
Re: CC: Manchester United - Tottenham Hotspur (01.12.2009)
Kibice rzeczywiście sie popisali xD Za to Redknap w wywiadzie po meczu stwierdził, że na stadionie nie było wcale atmosfery i czuł się jak na meczu towarzyskim.

Świetnie grał dziś Vidic, strasznie mnie to cieszy, bardziej chyba jak ta wygrana. Podobał mi się też Anderson, dużo się chłopak nabiegał i dużo z tego wynikało, no i Gibson - gole świetne, koleś dwa razy strzela i 2 razy cudownie trafia - do tego w drugiej połowie fajnie współpracował z Carrickiem - będą z niego ludzie.
Słabiej dziś Obertan i Welbeck, może ta pogoda ich troche wytłumiła, nie wiem. Młodzi jeszcze są więc bym się tym za bardzo nie przejmowała. Kilka razy De Leat i Neville zagrywali tak, że robiły się groźne sytuacje, ale były tez dobre momenty. Park średnio, Brown solidnie, Kuszczak solidnie, choć mało do roboty.
Ogólnie od 30 min mecz na plus, bo wcześniej dominował Tottenham. Troche za mało sytuacji, młodzi nie mieli pomysłu jak się przebić przez obronę Kogutów, ale ważne że szanse które były zostały wykorzystane. I podobało mi się, że w 2 połowie sporo walczyli.

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
01-12-2009 23:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CC: Manchester United - Tottenham Hotspur (01.12.2009) - branka - 01-12-2009 23:28

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości