Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CC: Manchester United 2:0 Tottenham Hotspur (01.12.2009)
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #27
Re: CC: Manchester United - Tottenham Hotspur (01.12.2009)
Bardzo się cieszę, że udało nam się awansować dalej, zwłaszcza jak już zostało to zauważone w pierwszej części spotkania to goście byli lepszą drużyną- ich akcje wyglądały na bardziej składne i przemyślane. Szczególnie w środku pola zauważalna była ich przewaga.
A na przekór tego co się działo to my znaleźliśmy drogę do bramki rywala Tongue a kolejny gol dał nam już potrzebny spokój.
W drugiej połowie prezentowaliśmy się już znacznie lepiej- zaczęliśmy z większym animuszem i chęcią zdobycia kolejnej bramki, a gra wyglądała na płynniejszą.
Najlepszym naszym zawodnikiem był bezsprzecznie Vidic- czyścił wszystko, tak jak na niego przystało gdy jest w formie. Generalnie w obronie było dobrze i jedynie czasami nam tego młodego Belga wkręcali Spursi.
W pomocy bardzo dobrze (szczególnie w 2 połowie) Anderson i Gibson. Park niestety słabiutko, a po drugiej stronie tak sobie Obertan.
Z przodu:
Foster26 napisał(a):Welbeck - mnie osobiście Danny bardzo się podobał. Dobrze sobie radził jako ten wysunięty napastnik. Raz świetnie się urwał obrońcy, jednak jego strzał został zablokowany. Do tego bardzo fajna asysta przy drugiej bramce Darrona.
Od Berbatowa oczywiście oczekuje się więcej niż zaprezentował w tym meczu, ale jako że to pierwszy mecz po pewnym czasie to jestem w stanie mu wybaczyć.

Teraz pora na rywala zza miedzy :twisted:

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
03-12-2009 11:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CC: Manchester United - Tottenham Hotspur (01.12.2009) - Lukas - 03-12-2009 11:00

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości