Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Stoke City 1-2 Manchester United (24.10.2010)
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #17
Re: PL: Stoke City 1-2 Manchester United (24.10.2010)
Wprawdzie nie miałem, możliwości obejrzenia meczu do końca, ale co nieco udało mi się zaobserwować.

Evra zdecydowanie lepiej wygląda jako obrońca włączający się w ofensywne akcje niż jako pomocnik. Tak w ogóle to dziwna decyzja Fergusona odnośnie obsadzenia tej pozycji. W obwodzie byli przecież zarówno Obertan i Bebe...
Dobrze, że Neville został po pierwszej połowie zmieniony bo mógł niepotrzebnie osłabić zespół, a kolejny remis to byłoby lekkie przegięcie.
Środek pola jakoś specjalnie mnie nie zachwycił. Nani bardzo fajnie pracował w defensywie, odbieraniu piłki ale nieco gorzej szło mu w przodzie.
Na plus gra dwóch naszych napastników. Berbatow ze swoimi umiejętnościami w przetrzymaniu piłki, przeglądem pola i uruchomieniu zawodnika doskonale uzupełnia się z szybkim wykorzystującym sytuację Groszkiem :-D

Wprawdzie nie jest to jeszcze czego oczekiwalibyśmy od naszych Diabłów niemniej zwycięstwo odniesione na wyjeździe a także gra do końca napawają optymizmem.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
25-10-2010 15:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Stoke City 1-2 Manchester United (24.10.2010) - Lukas - 25-10-2010 15:43

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości