Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Bursaspor 0-3 Manchester United (02.11.2010)
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #15
Re: CL: Bursaspor 0-3 Manchester United (02.11.2010)
Plan wykonany: pewne zwycięstwo 3:0 i 3 punkty zgarnięte, szkoda tylko że musiało się to odbyć kosztem Naniego i Fletchera.
Jak widać Ferguson po raz kolejny miał rację wystawiając tak silny skład. Bursaspor nie przypominał tego przestraszonego zespołu jaki widzieliśmy na Old Trafford. U siebie czuli się zdecydowanie pewniej i śmiele przypuszczali ataki na bramkę VDS. Szczególnie widoczne było to w pierwszej połowie, która była wyrównana. Na szczęście po przerwie szybko udało nam się strzelić bramkę i gra coraz bardziej nam się układała co przełożyło się na kolejne trafienia.

Co do poszczególnych graczy to bardzo podobała mi się gra naszych środkowych pomocników, mam tutaj na myśli Scholesa i Carricka. Pierwszy z nich był reżyserem naszej gry, on rozpoczynał każdą akcję i rozprowadzał piłki. Michael znakomicie w destrukcji, do tego spokój i opanowanie przy wyprowadzaniu akcji. Obertan przyzwoicie (piękna bramka) choć początkowo w ogóle niewidoczny.

Obrona również bardzo pewnie i solidnie, no może za wyjątkiem Evry, który zaliczył przynajmniej jednego poważnego klopsa, za to na drugiej stronie bardzo dobrze radził sobie Rafael.

Co do Berbatowa to mam problem, bo o ile w pierwszej połowie prezentował się całkiem dobrze, brał udział w akcjach, celnie podawał, strzelał, tak w drugiej kompletnie niewidoczny- kilka strat, niedokładnych podań, łapanie na spalonych. Zdecydowanie nie był to jego dzień. Miejmy nadzieję, że szybko wróci do formy z początku sezonu.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
03-11-2010 11:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CL: Bursaspor 0-3 Manchester United (02.11.2010) - Lukas - 03-11-2010 11:53

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości