Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 2-0 Tottenham (30.10.2010)
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #34
Re: PL: Manchester United 2-0 Tottenham (30.10.2010)
I co, i bardzo fajnie zagraliśmy w 4-4-2, i nie trzeba się bać Tottków na OT. To, co mnie cieszy to bardzo dobra forma Carricka, który w końcu stabilizuje naszą grę w środku pola tak, jak robił to dawniej. Fletcher w porównaniu z ostatnimi paroma meczami - także progres. Nani - już zaczynam się przyzwyczajać, że to on jest główną postacią Manchesteru United. No i Park po paru meczach posuchy daje w końcu radę. Jedyne, co martwi, to dość słabe zawody Berby - poza jednym strzałem z ostrego kąta i pięknym zwodem w 1. połowie - nic godnego odnotowania. Groszek coraz lepiej rozumie się z resztą, ale podania ma fatalne - nie wiem, czy to dalsza część tremy, czy o co chodzi. O brak techniki bym go nie posądzał.

Ogółem stwierdzam, że im lepszy przeciwnik, tym my gramy lepiej. Tottenham, Valencia, Chelsea w Community Shield - przykłady meczów, które wygraliśmy w ładnym stylu (no, może z Hiszpanami nie tak do końca, ale ten mecz był ogólnie dość taktyczny i oni też nie mieli wielu okazji). Czekam na mecz na Eastlands z niecierpliwością. A z Turasami dajmy pokazać się Obertanom i innym carom.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
30-10-2010 22:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United 2-0 Tottenham (30.10.2010) - Mubinio - 30-10-2010 22:45

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości