Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 2-0 Tottenham (30.10.2010)
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #39
Re: PL: Manchester United 2-0 Tottenham (30.10.2010)
Ja dzisiaj tak krótko. W końcu podobała mi się nasza gra. Spokojnie, rozważnie, bez nerwów. Wszystko to było dobrze poukładane. Może niekiedy graliśmy zbyt otwarcie, ale jeśli chcemy oglądać ładną dla oka piłkę to tak musi być.

Rafael ma niesamowity potencjał. Nie ustrzegł się błędów, ale Bale nie miał łatwego życia, a nie zapominajmy, że Walijczyk jest teraz w życiowej formie. Rafael coraz lepiej radzi sobie w defensywie, w ataku jak zwykle zdolny do kombinacyjnej gry. Myślę, że ma potencjał, aby w przyszłości być lepszym piłkarzem od Evry. Brown po wejściu na boisko znowu zagrał dobrze. Jest pewny siebie i szczerze mówiąc wolę oglądać albo Rafaela albo Browna na prawej obronie, a nie O'Shea. Ferdinand i Vidić oczywiście znowu świetnie. Oby grali razem jak najdłużej.

Nani zaliczył bramkę i asystę, ale ogólnie irytował mnie przez większą część meczu. Plus za spryt przy bramce. Park bardzo fajnie. Podobało mi się w szczególności jego ustawianie się - pomiędzy linią pomocy i obrony przeciwnika. W zasadzie to w tym meczu grał trochę jak wolny elektron. Napędzał nasze ataki. Jak dla mnie MOTM. Widać, że Carrick też wygląda dużo lepiej. Przytrafiło się kilka gap, ale rehabilitował się świetnymi odbiorami piłki.

Berbatow i Chicharito jakoś tak bezbarwnie. Bułgar powoli spuszcza z tonu, a Meksykanin musi być bardziej dokładny w swoich poczynaniach. Zwycięstwo cieszy i miejmy nadzieję, że zapoczątkuje ono dobrą serię, a i sama gra będzie przyjemna dla oka jak miało to miejsce wczoraj.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
31-10-2010 11:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United 2-0 Tottenham (30.10.2010) - mucha - 31-10-2010 11:32

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości